Başarısıyla Dikkat Çeken Genç Girişimci Ahmet Serdar CANIBEK’ten Şirketi Vucatron Hakkında Önemli Açıklamalar

Günümüz dijital çağ olduğu için her geçen gün dijital alanda yapılan yenilikler büyük sonuçlar yaratıyor. Bu alana dönük son gelişmelerden birisi Vucatron’un dijital dünyaya girişi üzerine oldu. Vucatron’un kurucusu genç girişimci Ahmet Serdar Canıbek ile konuştuk.

Genç Girişimciden Önemli Başarı

Geçen günlerde sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulunan Ahmet Serdar Canıbek, kurmuş olduğu Vucatron’un Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil ve onay aldığını ifade etti. Instagram üzerinden açıklamalarda bulunan Ahmet Serdar Canıbek, kendi hesabından firmaya ait onay ve tescil belgelerini de paylaştı.

“Vucatron, Zirveyi Hedefleyen Bir Şirket”

Yaşama geçirilen Vucatron hakkında kurucusu Ahmet Serdar Canıbek oldukça heyecanlı ifadeler kullanıyor. Ahmet Serdar Canıbek, Vucatron’u şu şekilde tanımladı: “Vucatron zirveyi hedefleyen aynı zamanda isminden de esinlendiği şu 4 kavramı esas alan bir şirkettir: vizyon, anlayış, açıklık, çeviklik.”

Ahmet Serdar Canıbek aynı zamanda Vucatron’un geleceği ile ilgili şu ifadeleri kullanıyor: “Vucatron için ana hedefim yalnızca kişisel olarak değil şirket olarak da elde edeceğimiz başarıyı alanının en iyisi olarak duyurabilmek, içerisinde bulunduğumuz dijital çağın her geçen gün büyüdüğü bir zaman diliminde kendi çapında büyüme hedeflemek ancak önünü göremeyen şirketlerin hedefidir. Vucatron başarılarıyla global çapta büyük alanlara, verdiği hizmet çeşitliliği ile geniş kesimlere hitap etmeyi başaracak.”

Ahmet Serdar Canıbek’in marka haklarını koruma konusunda da hassas bir politika yürüteceğinin sinyalleri olarak görülen bu açıklama, aynı zamanda şirket olarak yeni atılımlarında olabileceği şeklinde yorumlanıyor.