Başkan Ak terör saldırısını kınadı

Başkan Ak terör saldırısını kınadı

Başkan Ak terör saldırısını kınadı

01 Ocak 2017 - 14:56

Başkan Ak terör saldırısını kınadı

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, yeni yılın ilk dakikalarında İstanbul’da bir eğlence merkezine yönelik olan birlik ve beraberliğimizi hedef alan menfur terör saldırısını kınadı.

 

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, yeni yılın ilk dakikalarında İstanbul’da bir eğlence merkezinde meydana gelen ve vatandaşlarımızı, ülkemize gelen turistleri hedef alan hain terör saldırısını kınadı. İlçe Başkanı Mustafa Ak bu hain saldırılarının amacı Türkiye’nin terörle mücadelesi ve sınırdaşında eli kanlı terör örgütlerine yönelik yapılan operasyonlara bir cevap olarak yapılabileceğini vurgulayarak şunları söyledi. Başkan Ak “İstanbul’da yılbaşı akşamı eğlence merkezinde gelen hain saldırı ülkemizde birden fazla etkeni hedef alarak gerçekleştirilmiş olduğu açıktır. Sivil vatandaşlarımız ve turistleri hedef alarak ülke ekonomimizi hedef alarak Türkiye güvenli değil algısı oluşturulmaya çalışılıyor.

2023 Hedeflerine emin adımlarla gitmekte olan ülkemizin önünü kesmek, ilerleyişini durdurmak isteyen içerdeki ve dışardaki terör örgütleri ve onların destekçileri hayata geçen ve devam eden projelerimizi engellemek istiyorlar. Daha önceki terör saldırılarında olduğu gibi bu olayında failleri, hücreleri devletimizin güvenlik güçleri tarafından kısa sürede yakalanacağına inancım tamdır.

Son bir yılda yurtiçinde ve yurtdışında yapılan operasyonlarla terör örgütleri köşeye sıkışmış durumdadır. Ülkemizin hedeflerine ulaşmasında hain terör örgütleri başarılı olamayacaktır. Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar dilerim” dedi.

Bu haber 657 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Halil
    7 ay önce
    Maalesef yeni yılda da terör belasıyla girdik İnşallah bu yılın tek terör olayı olmuş olur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sakarya İl jandarma komutanlığı 18-19-20-21-22 Ağustos 2017 asayiş bülteni.
Sakarya İl jandarma komutanlığı 18-19-20-21-22 Ağustos 2017...
Bayram Öncesi Caddelere Estetik Dokunuş
Bayram Öncesi Caddelere Estetik Dokunuş