Kuruluş Hakkında

Sakarya’dan Haber sitesi 14 Kasım'da üçüncü yılını bitirirken, hedeflerine adım adım ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Bugün gelmiş olduğu noktada önce Hendek, sonra da Sakarya’nın güçlü sesi olma yolunda çalışmaya, üretmeye devam ediyor.

Sakarya’dan Haber, Sakarya ve ilçelerine ait son dakika haberlerinin yanısıra kültürel, sosyal, medyatik haber akışı da sağlamakta, ayrıca web tv üzerinden canlı yayınlar yapabilecek teknik donanıma da sahiptir. Burada Beyaz Masa adlı programlarımızla Sakarya bölgesi siyasetçilerini konuk etmekteyiz.

Sakarya’dan Haber sitesi, herkesin kendinden bir şeyler paylaşabileceği, sesini duyurabileceği, Peygamber Efendimizin'in (S.A.V.) "Sizlerin en hayırlınız, insanlara faydalı olanlarınızdır’’ sözünün istikametince öncelikli amacı insanlara hizmet etmek olan bir elektronik ortamı geliştirmek, büyütmek, Sakarya'ya kazandırmaktır.

Sakarya dört tarafı doğa harikaları ile dolu, denizinden, ormanlarından, akarsuyundan, göllerinden, yaylalarına ve insanlarına kadar Türkiye’mizin nadide yerlerinden çok özel bir şehirdir. Dört tarafı kültür mirasları ile doludur, Justinianus Köprüsü ve Çark Köprüsü gibi birer simge olan bu mirasları yaşatmaya çalışan Büyükşehir ve Serdivan Belediyesine de ayrıca teşekkür ederiz.

Son sözümüz şudur ki; Sakarya, üstünde yaşan Sakaryalılarındır. Sakarya bizden öncekilere olduğu gibi bize de emanettir. Onu hakettiği şekilde yaşatmakta bize adanmış bir görevdir.

Sağlıcakla Kalınız