Bu Şikayet Hendek Devlet Hastanesi otobüsü için

Bu Şikayet Hendek Devlet Hastanesi otobüsü için

Bu Şikayet Hendek Devlet Hastanesi otobüsü için yapıldı.

13 Nisan 2017 - 10:18 - Güncelleme: 13 Nisan 2017 - 10:54

Gazetemize şikayetini dile getiren Metin Birinci isimli vatandaş’’ Engelli vatandaşlardan normal kart okuyucu çalışıyor engelli kart okuycu okumuyor diyerek ücret  alıyorlar’’ dedi..

Hendek Devlet hastanesine gitmek isteyen Metin Birinci Binmiş olduğu hastane hattındaki dolmuş ta ‘’benim önümde iki kişi engelli vatandaş kartını göstererek dolmuşa binmek isteyince şöför engelli kart okuyucunun çalışmadığını söyleyerek ücret istedi, bende aynı otobüse 100/55 engelli kartımla binmek isteyince şoför normal kartlar okuyor engelli kart okuyucu çalışmıyor diyerek ücret ödemek zorunda olduğumuzu   söyledi , kendisini şikayet edeceğim deyince de adeta azarlarcasına  istediğin yere şikayet edebilirsin şeklinde cevap verdi, bizde hastaneye gitmek zorunda olduğumuz için  ücreti ödemek zorunda kaldık, yetkililerin konuya bir çözüm bulmasını bu şekildeki engelli insanların yaşam haklarına saygı gösterilmesini istiyorum ’’diyerek şikayetini dile getirdi.

Bu haber 4140 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • ibrahim yazıcıoğlu
  5 ay önce
  Engelli insanların yaşam hakkı diye yazmış, Sayın Metin Birinci kardeşimiz. Yaşam hakkınız bir iki lira ile değer biçilibiliyor ve sizde gerçekten bu ücreti vermekten bu kadar mağdur ve aciz durumda iseniz, bırakın sizin şehir içi seyehat ücretlerinizi ben ödiyeyim. İnsanlık ölmedi değil yaaaa.!
 • Eren
  5 ay önce
  Kart sistemleri bu ülkenin kanayan yaralarından biri. Aslında bu işi çok iyi hatta dünya çapında yapan şirketler var ama kıymeti bilinmiyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis motorsikletli şahsın peşinde.
Polis motorsikletli şahsın peşinde.
MOTOR TUTKUNLARINDAN ANLAMLI ZİYARET
MOTOR TUTKUNLARINDAN ANLAMLI ZİYARET