DÜNYAGÖZ SAKARYA’DAN HENDEK TÜM MUHTARLAR DERNEĞİ’NE...

DÜNYAGÖZ SAKARYA’DAN HENDEK TÜM MUHTARLAR DERNEĞİ’NE BİLGİLENDİRME ZİYARETİ

SAKARYA HENDEK TÜM MUHTARLAR DERNEĞİ’NE BİLGİLENDİRME ZİYARETİ

04 Kasım 2016 - 13:23

DÜNYAGÖZ SAKARYA’DAN

SAKARYA HENDEK TÜM MUHTARLAR DERNEĞİ’NE BİLGİLENDİRME ZİYARETİ

Dünyagöz Sakarya göz sağlığı konusundaki hassasiyeti arttırmak ve muhtarlara yönelik yapılan çalışmalardan bahsetmek amacıyla Hendek Tüm Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Dünyagöz Sakarya İş Geliştirme Sorumlusu İlknur Doğan yapılan çalışmaları anlattıktan sonra dernek muhtarları tarafından kendisine gelen soruları da yanıtlamayı ihmal etmedi.  

Sakarya Hendek Tüm Muhtarlar Derneği’nde düzenlenen toplantıya Dünyagöz Sakarya adına İş Geliştirme Sorumlusu İlknur Doğan katılarak göz sağlığının önemini ve muhtarlara yönelik yapılan çalışmaları anlattı.  Dernek başkanı İsmet İskefiyeli ve dernek muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda muhtarlardan gelen soruları da yanıtlayan İş Geliştirme Sorumlusu İlknur Doğan, “Son teknoloji medikal cihazlarımız ve deneyimli uzman hekim kadromuz ile Sakarya halkına dünya standartlarında teşhis ve tedavi hizmeti veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca genel yönetimin temsilcileri olarak dirlik ve düzeni sağlayan muhtarlarımıza yönelik özel çalışmalarımızla onları da mutlu etmek amacını taşıyoruz ” dedi.

Toplantıya katılan tüm muhtarlara teşekkür eden Dünyagöz Sakarya İş Geliştirme Sorumlusu İlknur Doğan “Muhtarlarımızın mahalle sakinlerine her konuda elçilik görevi yaptıklarını biliyoruz; muhtarlarımızdan Sakaryalılara göz sağlığının önemini anlatma konusunda da sosyal sorumluluk üstlenmelerini rica ediyoruz’’ diyerek Dünyagöz Sakarya’nın muhtarlara yakın duruşunu temsil etti.

Hekimlerin ve hastaların konforunun ön planda tutulduğu, ileri teknolojiye sahip cihazlarla hastalarına eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunan Dünyagöz Sakarya, deneyimli uzman hekim kadrosu ve yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle Sakaryalılara hizmet veriyor. Hekim kadrosunda Prof. Dr. Orhan Elibol, Doç. Dr. Yıldırım Beyazıt Şakalar, Op. Dr. Burak Yanar, Op. Dr. Akil Batu ve Op. Dr. Fehmi Aydoğan yer alıyor.

Dünyagöz Hastaneler Grubu Hakkında: 1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 23 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor. Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 200 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 2000’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı merkezleri arasında yerini aldı. Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Tekirdağ, Bursa, Konya, Sakarya ve Gaziantep’te olmak üzere 11 ayrı ilde 20 şube ve Avrupa’da Frankfurt, Köln ve Tiflis’te olmak üzere 3 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirdi. Yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup Azerbaycan (2016 Ekim), Hollanda (2016 Ekim) ve İzmir (2017)’deki yeni merkezleri ile dünya üzerinde daha geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen grup, Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 50 bin hastaya da hizmet veriyor.

Bu haber 2128 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ÇAĞRISIYLA SAKARYA’YA YATIRIM YAPTI
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ÇAĞRISIYLA SAKARYA’YA YATIRIM YAPTI
Kızılcıkormanköyde kontrolü kaybeden araç bariyerlere girdi.
Kızılcıkormanköyde kontrolü kaybeden araç bariyerlere girdi.