“Stratejik plan kuruma ivme kazandırmalı”

Hendek Belediyesi “Stratejik Plan” toplantısı, Hendek Gençlik Merkezi’nde yapıldı. Toplantıya Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri. Toplantıda, belediyenin yıllık stratejik planı mercek altına alındı ve yapılacak çalışmalar, projeler değerlendirildi.

“Stratejik plan kuruma ivme kazandırmalı”Hendek Belediyesi “Stratejik Plan” toplantısı, Hendek Gençlik Merkezi’nde yapıldı. Toplantıya Hendek Belediye Başkanı Ali İnci,  Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri. Toplantıda, belediyenin yıllık stratejik planı mercek altına alındı ve yapılacak çalışmalar, projeler değerlendirildi.

2015-2019 dönemine ilişkin Stratejik Planının politika belirleme ve rekabet savunuculuğu gibi alanlarda uygulama, izleme ve değerlendirilmesi konusunda ilgili birimlerin görüşünün alındığı geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda önümüzdeki dönemde Planda belirtilen stratejik alanlar kapsamında öngörülen amaç, hedef ve proje/faaliyetler değerlendirilerek bunların ilgili birimler tarafından gerçekleştirilmesine dönük atılması gereken somut adımlar ele alındı. Performans kriterlerinin de değerlendirildiği toplantı, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin stratejik planın Kuruma ivme kazandırması yönündeki beklentisini ifade ettiği kapanış konuşması ile sona erdi.

04 Eylül 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.