İstanbuldere Caddesi Sakinlerinden Başkana Teşekkür

stanbuldere caddesi bugünlerde yenilenerek yol genişletme, Işıklandırma, kaldırım ve bordür çalışmaları sonrasında dökülen asfaltla pırıl pırıl bir hale getirildi.

İstanbuldere Caddesi Sakinlerinden Başkana Teşekkür

İstanbuldere caddesi bugünlerde yenilenerek yol genişletme, Işıklandırma, kaldırım ve bordür çalışmaları sonrasında dökülen asfaltla pırıl pırıl bir hale getirildi. Bu cadde üzerinde bulunan Sapanca Meslek Yüksekokulununda bu dönem eğitime başlayacak olması nedeniyle tamamlanan çalışmalar sonrasında İstanbuldere sakinleri Sapanca Belediye Başkanı Dr.Aydın Yılmazer’e özel teşekkürlerini bir pankartla yansıttılar.

Cadde sakinlerinden İsmail Alcan İstanbuldere yolunda yapılan kapsamlı çalışmalarla daha sosyal ve estetik bir caddeye kavuştukları için Belediye Başkanı Dr.Aydın Yılmazer’e hassasiyetle teşekkürlerini belirtti.

16 Eylül 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.