Kitap Kurdu Dağcı ve Doğa sporcusu Rıdvan Şükür, İstanbul’da düzenlenen 8. Sahaf Festivalinde Kitap aradı.

Kitap Kurdu Dağcı ve Doğa sporcusu Rıdvan Şükür, İstanbul’da düzenlenen 8. Sahaf Festivalinde Kitap aradı. Beyoğlu Belediyesince Tepebaşı'nda düzenlenen 8. Sahaf Festivalinde eski kitapların dünyasında farklı bir yolculuk yapan Şükür, 70 sahafın katılacağı festivalde asırlık kitaplar, tarihe tanıklık eden dergiler arasında aradıklarını bulmaya çalıştı. Eskiye ait ilgilendiği, bulamadığı kitapları bulmak için sahaf tezgahlarını dolaşan Rıdvan Şükür, kitap sevdalıları için bu festivalin bir

Kitap Kurdu Dağcı ve Doğa sporcusu Rıdvan Şükür,  İstanbul’da düzenlenen 8. Sahaf Festivalinde Kitap aradı.

Beyoğlu Belediyesince Tepebaşı'nda düzenlenen 8. Sahaf Festivalinde eski kitapların dünyasında farklı bir yolculuk yapan Şükür, 70 sahafın katılacağı festivalde asırlık kitaplar, tarihe tanıklık eden dergiler arasında aradıklarını bulmaya çalıştı. Eskiye ait ilgilendiği,  bulamadığı kitapları bulmak için sahaf tezgahlarını dolaşan Rıdvan Şükür, kitap sevdalıları için bu festivalin bir fırsat olduğunu söyledi. Bu tür etkinliklerin yapılmasının okumanın gelişmesine ve kültüre katkı sağladığına inandığını, tozlu eski kitapları okumanın keyfinin de başka olduğunu ifade etti.

28 Eylül 2014 - Ulusal


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.