İl Milli Eğitim Müdürü Töre Özel Eğitim Okulunu Ziyaret Etti

Sakarya il Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Hendek’te Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etti.

Büyütmek için resme tıklayın

Hendek’e ölçme değerlendirme semineri için gelen Pervin Töre, Hendek Özel Eğitim Uygulama Okulun’u da ziyaret etti.

Hendek Özel Eğitim Uygulama Okulu okul müdürü Orhan Karagözlü, idari kadro ve okul aile birliği başkan ve yardımcısı Yasemin Erdem ve Nesrin Erdoğdu ile görüşen İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre okuldaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Devletin özel öğrenciler için tüm imkânlarını kullanırken öğrenciler ve velilerin yanında yer aldıklarını söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre “Özel öğrencilerin topluma kazandırılması için hep beraber çalışmamız gerekiyor ve daima annelerimizin yanında yer alacağız. Özel gereksinimli bireylerin eğitiminde yaşam boyu desteklenmesi ve bu eğitimin sürekli olması gerektiğini ve bunun için ne gerekiyorsa yapılacağını ifade etti.

Okul müdürü Orhan Karagözlü velilerin okuldaki kurslarda yaptığı rölyef tabloyu İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye hediye etti.

Töre ziyaretin sonunda Okul müdürü Orhan Karagözlü’ye tüm personele ve okul aile birliği başkanına teşekkür ederek ayrıldı.

Mehmet KAVİS

Ekli Dosyalar

09 Şubat 2018 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz