TÜGVA Hendek Ortaokulluları Bilim Merkezine Götürüyor

TÜGVA Hendek İlçe Temsilciliği her ay düzenlediği Gençler Bilimin Peşinde konulu gezisinde Uzuncaorman Murat Nişancı Ortaokulu öğrencilerini Kocaeli Bilim Merkezine götürdü.

Haber albümü için resme tıklayın

TÜGVA İlçe Temsilcisi Hakan ÖZTÜRK konuşmasında biz telefonla uğraşan değil bilimle uğraşan gençler istiyoruz. Biz Fahr-i Kainat efendimiz Peygamberimizin İlim Çinde de olsa gidiniz Hadis-i Şerifini anlayan bir gençliğin peşindeyiz. İnşallah tüm okullarımızı zaman içinde bilimle buluşturup Hendek ten yeni Aziz SANCARlar çıkartacağız. Bizlere bu çalışmalarımızda hep destek olan Belediye Başkanımız İrfan PÜSKÜLLÜ ye de teşekkür ediyoruz dedi.

14 Nisan 2018 22:58 tarihinde BULUT MENTEŞ 1bulutmentes@gmail.com yazdı:

TÜGVA Hendek Genç Türkiye Kongresinde

Genç Türkiye Kongresi Sakarya Finalinde TÜGVA Hendek Temsilciliği olarak Atike Hanım Anadolu Lisesi Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Hendek Anadolu Lisesi öğrencileriyle Hendeki temsil ettik. Münakaşanın müzakereye nasıl mağlup olduğunu gençler bizlere bir kez daha gösterdi.

TÜGVA Hendek İlçe Temsilcisi Hakan ÖZTÜRK: Gençlerimizin toplumun önemli meseleleri ve çözüm bekleyen sorunları hakkında fikirlerini çekinmeden ifade ettikleriyaşıtlarıyla seviyeli tartışmalar yapma imkanı bulduğufarklı bakış açıları ile birlikte düşünmemüzakere etme ve ortak bir fikre ulaşma yollarını öğrendiği neşelisamimi ve nitelikli bir gençlik platformu gerçekleştirildi.Gençlerimizin geleceği için bundan sonraki süreçlerde de aynı hızla faydalı ve verimli çalışmalarımıza devam edeceğiz inşaallah diye konuştu.

3 Nisan 2018 10:28 tarihinde BULUT MENTEŞ 1bulutmentes@gmail.com yazdı:

TÜGVA haber

31 Mart 2018 21:07 tarihinde BULUT MENTEŞ 1bulutmentes@gmail.com yazdı:

tügva haber okuruz biz

25 Mart 2018 19:23 tarihinde BULUT MENTEŞ 1bulutmentes@gmail.com yazdı:

TÜGVA Hendek Ortaokulluları Bilim Merkezine Götürüyor

TÜGVA Hendek İlçe Temsilciliği her ay düzenlediği Gençler Bilimin Peşinde konulu gezisinde Ziya Gökalp Ortaokulu öğrencilerini Kocaeli Bilim Merkezine götürdü.

TÜGVA İlçe Temsilcisi Hakan ÖZTÜRK konuşmasında biz telefonla uğraşan değil bilimle uğraşan gençler istiyoruz. Biz Fahr-i Kainat efendimiz Peygamberimizin İlim Çinde de olsa gidiniz Hadis-i Şerifini anlayan bir gençliğin peşindeyiz. İnşallah tüm okullarımızı zaman içinde bilimle buluşturup Hendek ten yeni Aziz SANCARlar çıkartacağız. Bizlere bu çalışmalarımızda hep destek olan Belediye Başkanımız İrfan PÜSKÜLLÜ ye de teşekkür ediyoruz dedi.

2018-03-01 21:13 GMT03:00 BULUT MENTEŞ 1bulutmentes@gmail.com:

16 Nisan 2018 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz