amp 14
amp 14

Karmetal Sakarya’yı Dünya genelinde temsil ediyor

Sakaryanın yaptığı köklü kuruluşlarından Karmetal uluslararası Fuarlarda hem ilimizi hem de ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşıyor.

Haber albümü için resme tıklayın

Metin Karın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Karmetal Dünyanın birçok ülkesinde neredeyse iş koluyla alakalı tüm Fuarlarda bulunuyor. İşte Kar Metalin katıldığı ve katılacağı Fuar Takvimi baş döndürecek cinsten. Aynı zamanda Müstakil ve Sanayici İşadamları Derneği MÜSİAD Sakarya Şubesi Makine ve Otomotiv Sektör Kurulu Başkanı olan Karmetal Dış Ticaret ve Satış Müdürü Semih Kar Türkiyeyi temsilen yurtdışında faaliyet gösteriyoruz. Katıldığımız tüm fuarlarda Türk Bayrağımızı dalgalandırmak onur verici. Yurt içinde de Sakaryamızı temsilen birçok fuara katıldık. Tamamen yerli sermayelerle iş istihdamı sağlayarak Dünyanın birçok bölgesinde önemli fuarlara katılarak her şeyden önce varlığımızı hissettiriyoruz. Ülkemiz ve şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz dedi.

FIMAQH ARJANTIN

Kar Metal Bayisi katılıyor makineler görücüye çıkıyor.

KONMAK KONYA

Kar Metal Genel Merkezin katıldığı Fuarda 180 m² stand içinde toplam da 12 makine sergilendi. Yakın takipçileri ise özellikle Orta Doğu pazarına göz kırptı.

MACH İNGILTERE

Kar Metal kalıbına sığmıyor. Britanya Adası bayisi katılıyor. O coğrafyanın en büyük fuarı olarak dikkat çekiyor.

METALLOOBRABOTKA RUSYA

Rusyanın en büyük makine fuarına Kar Metal Genel Merkezi katılacak.

TECHNISHOW HOLLANDA

Bu fuara ise yine Kar Metal bayisi yer alacak.

TUBE ALMANYA

Almanyanın ve Avrupanın en büyük fuarlarından birisi olarak bilinen Fuara Kar Metal Genel Merkezi iştirak edecek.

Ekli Dosyalar

18 Mayıs 2018 - Ulusal


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (543) 395 14 45
Bilgi için tıklayın