amp 14
amp 14

Başkan Soğuk seçim gezilerine Sinanoğlu'nda devam etti

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk mahallelerdeki seçim çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Cumhur ittifakını halka anlatıyor.

Haber albümü için resme tıklayın

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, gittiği yerlerde 24 Haziran seçimlerinin bir final seçimi olacağını anlatıyor. Bu kez Sinanoğlu Mahallesinde vatandaşlara seslenen Başkan Soğuk “Cumhur ittifakı etrafında kenetlenmeliyiz. Ülkemizin bekası, istikrarı, daha hızlı kalkınması ve bağımsızlığını koruması adına bu seçimler çok önemli. 24 Haziranda bir final seçimi olacak” dedi.

Halk buluşmasında Ferizli ve Sinanoğlu Mahallesi’nin dünü bugünü ve yarınları da konuşuldu. Başkan Soğuk vatandaşların taleplerini ve sorularını cevaplandırdı. 24 Hazirandan sonra hizmetler daha da hızlanacak dedi.

24 Haziran seçimlerinin tüm zamanların seçimi olacağını vurgulayan Başkan Soğuk “artık bu önemli seçimin arifesindeyiz. Cumhur ittifakının emperyalist batıyı nasıl rahatsız ettiği ortadadır. Onların bu rahatsızlığı bile cumhur ittifakı etrafında kenetlenmemize nedendir. Zira onlara boyun eğmeyen, tüm dünyaya karşı dik duran, dünya mazlumlarının haklarını savunan eşsiz bir lidere sahibiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza sahip çıkan, etrafında birlik olmuş, kenetlenmiş, aziz bir millete sahibiz. Onların amaçları bu birlikteliği bozmak. Ama biz onları sevindirmeyeceğiz. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Haziranda tekrar aziz milletimizin desteğini alarak yoluna devam edecektir. Sinanoğlu Mahallemiz her zaman reisimize destek vermektedirler. İnanıyoruz ki 24 Haziranda daha da güçlü destek vereceklerdir. Siyasi parti gözetmeksizin, ülkemizdeki istikrarın devamlılığı için, çocuklarımızın geleceği için Cumhur İttifakı etrafında kenetlenmeliyiz” dedi.

Ekli Dosyalar

10 Haziran 2018 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (543) 395 14 45
Bilgi için tıklayın