amp 14
amp 14

Sakarya’nın sesi oldu

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları arasında en dikkat çeken isim olan Lütfi Bayraktar Fiskobirlik Genel başkanı olması münasebetiyle fındıkçı esna...

Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları arasında en dikkat çeken isim olan Lütfi Bayraktar Fiskobirlik Genel başkanı olması münasebetiyle fındıkçı esnafları fındık üreticisi çiftçilerin de bir nevi umudu durumunda. Fındık piyasası hakkında sorularla muhattap olan olan lütfi Bayraktar Sakaryanın kuzey bölgesinde Karasu Kocaali Söğütlü gibi ilçelerde yakından tanınan birisi. Çiftçilerin de bir nevi sesi olmak isteyen Lütfi Bayraktar fındık üreticileriyle de sürekli bilgi alış verişinde bulunuyor.

ESNAF VE HALKA IÇ IÇE

Öte yandan Sakaryayı karış karış gezen Lütfi Bayraktar gittiği ilçelerde pazaryerlerini de ziyaret ederek burada esnafın istek sıkıntı ve taleplerini de dinlemeyi ihmal etmiyor. Serdivan erenler Karapürçek Geyve Arifiyede Pazar esnafını yerinde ziyaret eden Lütfi Bayraktar ilçe halkının da kendisine gösterdiği teveccüh karşısında da Sakaryada 7 - 0 olacağının heyecanını yaşadı.

Sakarya’nın sesi oldu

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları arasında en dikkat çeken isim olan Lütfi Bayraktar, Fiskobirlik Genel başkanı olması münasebetiyle, fındıkçı esnafları, fındık üreticisi çiftçilerin de bir nevi umudu durumunda. Fındık piyasası hakkında sorularla muhattap olan olan lütfi Bayraktar, Sakarya’nın kuzey bölgesinde Karasu, Kocaali, Söğütlü gibi ilçelerde yakından tanınan birisi. Çiftçilerin de bir nevi sesi olmak isteyen Lütfi Bayraktar, fındık üreticileriyle de sürekli bilgi alış verişinde bulunuyor.

Esnaf ve halka iç içe

Öte yandan Sakarya’yı karış karış gezen Lütfi Bayraktar, gittiği ilçelerde pazaryerlerini de ziyaret ederek, burada esnafın istek, sıkıntı ve taleplerini de dinlemeyi ihmal etmiyor. Serdivan, erenler, Karapürçek, Geyve, Arifiye’de Pazar esnafını yerinde ziyaret eden Lütfi Bayraktar, ilçe halkının da kendisine gösterdiği teveccüh karşısında da Sakarya’da 7 - 0 olacağının heyecanını yaşadı.

Ekli Dosyalar

11 Haziran 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı şehrinizde parlatın, bu tanıtım fırsatını kaçırmayın!

0 (543) 395 14 45
Bilgi için tıklayın