Atatürk Parkı ve Çocuk Dünyası ihalesi 27 Ağustos’ta

HENDEK BELEDIYESINE AIT ATATÜRK PARKINDA BULUNAN KAFETERYA- RESTORAN IHALESI VE HGM ÇOCUK DÜNYASI IHALESI 27 AĞUSTOS 2018 PAZARTESI GÜNÜ TEKRAR YAPILA...

Büyütmek için resme tıklayın

HENDEK BELEDIYESINE AIT ATATÜRK PARKINDA BULUNAN KAFETERYA- RESTORAN IHALESI VE HGM ÇOCUK DÜNYASI IHALESI 27 AĞUSTOS 2018 PAZARTESI GÜNÜ TEKRAR YAPILACAK.

2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45. maddesi çerçevesinde açık teklif usulü ihale ile 6 Ağustosta kiraya verilecek olan Atatürk Parkında bulunan Kafeterya- Restoran ihalesi onaylanmayarak iptal edildi. Yine aynı gün ihaleye çıkan HGM Çocuk Dünyası ihalesi de katılım olmadığından dolayı 27 Ağustosta yeniden ihaleye çıkacak. 27 Ağustos Pazartesi Günü Hendek Belediyesi Toplantı Salonunda saat: 14.30 da gerçekleşecek olan ihaleye katılmak isteyen özel ve tüzel kişilerin Hendek Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğüne gerekli belgeleri tamamlayarak en geç  27 Ağustos Pazartesi Günü saat 14.00e kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Ekli Dosyalar

08 Ağustos 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.