Hendek'te bugün vefat edenler 12 Eylul 2018 defin edilecek

İKBALİYE KÖYÜNDEN OLUP BAŞPINARDA İKAMET EDEN AŞÇI SÜLEYMAN ATABEKİN EŞİ NURETTİN OSMAN ATABEK VE HÜSEYİN KALKIN YENGESİ BURHAN İNANIN TEYZESİ İSMAİL...

Büyütmek için resme tıklayın

İKBALİYE KÖYÜNDEN OLUP BAŞPINARDA İKAMET EDEN AŞÇI SÜLEYMAN ATABEKİN EŞİ NURETTİN OSMAN ATABEK VE HÜSEYİN KALKIN YENGESİ BURHAN İNANIN TEYZESİ İSMAİL ATABEK VE İSMAİL PEHLİVANIN KAYIN VALİDELERİ ÖMER FARUK YUNUS ATABEK VE BİLAL PEHLİVANIN ANNANELERİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGUN BAŞPINAR MAHALLESİNDEKİ HANESİNDEN ALINARAK YENİ CAMİYE GETİRELECEK KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTAKİP İKMALİYE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞİLERİMİZE DUYRULUR.

İSMAİL ATABEK 0544 350 66 89

KAHRAMAN MAHALLESİNDEN METİN NEDİM SEZAİ VE NUSRET BAŞIN ABİLERİ SAFFET BAŞIN KARDEŞİ FİKRET BAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN KAHRAMAN MAHALLESİNDE KILINACAK ÖĞLEN NAMAZINA MÜTAKİP KAZİMİYE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABE VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.

SAFFET BAŞ 0544 761 71 11

Soğuksu Mahallesinden Bankacı Zekeriya Keyfin Hanımı Ahmet ve İbrahim keyfin anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün soğuksu Hanesinden Alınarak Soğuksu camisine getirilecek Kılınacak Öğlen namazına Müteakip soğuksu aile kabristanlığına defnedilecektir.

0535 597 68 91 Zekeriya Keyf

12 Eylül 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz