AYDIN VE EKİBİNDEN SARIBIYIK’A ZİYARET

Makina Mühendisleri Odası MMO Kocaeli Şubesi Sakarya İl Temsilciliği 14. Dönem Başkanı Salim Aydın ve Yürütme Kurulu Üyeleri Çiğdem Dalgıç Çiğdem Işık...

Büyütmek için resme tıklayın

Makina Mühendisleri Odası MMO Kocaeli Şubesi Sakarya İl Temsilciliği 14. Dönem Başkanı Salim Aydın ve Yürütme Kurulu Üyeleri Çiğdem Dalgıç Çiğdem Işık ve Onur Öztürk Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyıkı ve Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergeni makamında ziyaret etti.

DEĞER KATACAK IŞBIRLIKLERI IÇINDE BULUNACAĞIZ

MMO Sakarya Temsilcilik Başkanı Salim Aydın ve Yürütme Kurulu Üyeleri 2018-2019 Öğretim yılında faaliyetlerine başlayan Sakaryanın ikinci üniversitesi olan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyıka hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Aydın yaptığı açıklamada Sayın Hocam yeni görevinizde şahsım ve yönetim kurulum adına başarılar dilerim. MMO ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin işbirliği içinde olacak Sakaryaya katkı sağlayacak değer katacak işbirlikleri içinde bulunacağız dedi. Aydın Genel Sekreterlik görevine getirilen Sayın Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergeni makamında tebrik eden Aydın ve ekibi başarılı bir çalışma dönemi geçirmesini dilediğini iletti.

EVRENSEL NITELIKTE BILIM TEKNOLOJI VE HIZMET

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ise ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Sarıbıyık bunlara ek olarak da üniversitenin kuruluş misyonu olan  Mesleki açıdan yetkin uygulama becerisine sahip bireyler yetiştirmek ve evrensel nitelikte bilim teknoloji ve hizmet üretmektir görüşünü aktardı. Sakarya Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergende  MMO ile Üniversite ilişkileri arttırmak adına Makina Mühendisliği Bölümünde ilgili derslerde MMO faaliyet konularının anlatılması için ortak çalışma yapılabileceğini söyledi.

Ekli Dosyalar

09 Ekim 2018 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz