Hendek Belediye Meclisi 2018 Yılının Son Meclis Toplantısını Yaptı

HENDEK BELEDIYESI ARALIK AYI MECLIS TOPLANTISI MECLIS BAŞKAN VEKILI SEVDA SALIHOĞLU BAŞKANLIĞINDA MECLIS TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞTI. Gündem maddel...

Haber albümü için resme tıklayın

HENDEK BELEDIYESI ARALIK AYI MECLIS TOPLANTISI MECLIS BAŞKAN VEKILI SEVDA SALIHOĞLU BAŞKANLIĞINDA MECLIS TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞTI.

Gündem maddelerine geçilmeden önce Kadına seçme ve seçilme hakkının verildiği 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü nedeniyle  AK Parti ve MHP Grubu tarafından bayan meclis üyeleri Sevda Salihoğlu Hava Zor Antike ve Hilal Uludağ Yıldırıma çiçek verilerek günleri kutlandı.

AK Parti Grup Başkanı Şenay Sakal ve MHP Grup Başkanı Hüdaverdi Bahadır gündem dışı söz alarak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü 4 Aralık Dünya Madenciler Günü ve 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününü kutladı.

Daha sonra gündemde bulunan beş madde tek tek görüşüldü.

Gündemin ilk maddesi olan Belediyemize ait kullanım olanağı bulunmayan 2 adet iş makinası ve bir adet römorkun 54HB14-01 54HB14-04 54KF099 satışları ile ilgili komisyon raporu İlçemiz Servetiye Mahallesi 1368 ada 1 parselde 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan değişikliği ile ilgili komisyon raporu ve İlçemiz Kurtköy Mahallesi 112 ada 115 ada için 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan değişikliği yapılması ile ilgili komisyon raporu görüşülerek kabul edildi.

İMAR KOMISYONUNA HAVALE

Gündemdeki  İlçemiz Başpınar Mahallesi 192 ada 24 parseli kapsayan alanda 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan değişikliği ile İlçemiz 1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planına ait plan notlarında değişiklik yapılması maddeleri de İmar komisyonuna havale edildi.

05 Aralık 2018 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz