Hendek'te bugün vefat edenler 6 Aralık 2018'de defin edilecek

6 ARALIK PERŞEMBE

Büyütmek için resme tıklayın

Aksu Mahallesinden olup ilçemiz yeni mahallede ikamet eden Merhum Muhittin YILMAZ ın oğlu Ümit Osman ve Ufuk YIMAZ ın babaları Adem YILMAZ ın Amcasının oğlu Emekli Polis Memuru Mustafa YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 12 de yeni mahalledeki hanesinden alınarak yeni camiye getirilecek. Kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize Duyurulur

Ümit Osman YILMAZ 0530 068 73 54

Bayraktepe mahallesinden Nihat KABA’NIN eşi Orhan, Ayhan ve Süleyman KABA’NIN annesi Ahmet, Nihat, Ümit ve Emre KABA’NIN babaannesi Ayşe KABA vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni camide kılınacak öğle namazına müteakip aile kabristanlığına defnedilecektir.

                                                                                               İrtibat:554 429 13 20 AHMET KABA

 Aslen Hendekli Olup Adapazarında ikamet eden Semih ve Servet Düzlü’ nün Babaları Cemal Düzlü’ nün Oğlu İsmail DÜZLÜ Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Adapazarı Erenler Bağlar Camisinde Kılınacak Öğlen Namazına Müteakip İlçemiz Servetiye Mahallesi Aile Kabristanlığına Defin edilecektir.
                                                                İrtibat:545 929 93 07 Yusuf Ziya YAZ

 Akova mahallesinden merhum Oktay çakırın eşi, merhum Eşref ve Cevdet KARA’NIN kız kardeşi , Cemil, Ahmet, Cengiz ve Ali ÇAKIR’IN annesi, Burhan ÜNER’İN kayınvalidesi, Halis, Hilmi, Muhammet, Ali, Mahmut, Mustafa, Miktat, Yasin ve Serkan KARA’NIN halaları, merhum Necat, Yaşar, Kerem ve Murat ÇAKIR’IN yengesi Mevlide ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Şehitlik caminde kılınacak öğlen namazına müteakip Akova aile kabristanlığına defnedilecektir.

                                                                                          İrtibat:539 354 14 31 Hızır ÖZBAYRAK

06 Aralık 2018 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz