ALİ KEMAL SOFU POLİS HAFTASI MESAJI YAYINLADI

Ali Kemal Sofu Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümünü kutladı

Büyütmek için resme tıklayın

Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için yeri geldiğinde 24 saat görev yapan emniyet mensuplarımız, vatandaşımızın can ve mal güvenliğinin, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün ve kamu düzeninin de en büyük teminatıdır. Polislerimiz, yetkilerini anayasa ve yasalardan aldığı güçle, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, ülkede huzur ve güven ortamını sağlama, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda 174 yıldır çok büyük özveri ile gece gündüz demeden başarılı bir şekilde görev yapmaktadır.

Polisimiz, ancak duyarlı vatandaşlarımızla bütünleştiğinde görevini en iyi şekilde yerine getirme fırsatını bulur. Dolayısıyla, polisimize görevini yaparken yardımcı olmak, aynı zamanda vatandaşlık görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 174. Yıldönümünü ve Polis Teşkilatımızın tüm mensuplarının Polis Haftası'nı kutluyor, görevlerinde başarılar, aileleriyle birlikte huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Yaralı Gazi Polislerimize şifalar dilerim. Şehit polislerimizi ve ebediyete intikal etmiş polislerimizi de rahmetle anıyor, emekli polislerimize de sağlık ve mutluluklar diliyorum.

Ali Kemal Sofu

09 Nisan 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz