Çölyak ailesi Belediye başkanı Babaoğlu'nu ziyaret etti

Çölyak ailesi adına konuşan Süleyman Demirel yaptığı açıklamada ''Milletin gönlünde taht kuran, Hendek’in ‘Bizim Turgut’ diyerek bağrına bastığı kıyme...

+4
Haber albümü için resme tıklayın


Çölyak ailesi adına konuşan Süleyman Demirel yaptığı açıklamada ''Milletin gönlünde taht kuran, Hendek’in ‘Bizim Turgut’ diyerek bağrına bastığı kıymetli başkanımız Turgut Babaoğlu’na ÇÖLYAK ailesi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
Kıymetli Başkanım; Büyük bir teveccüh ile Hendek Belediye başkanı seçildiniz. Millete hizmet için çıktığınız bu yolda en büyük dileğimiz Rabbimin sizleri en güzel hizmetlerle taçlandırması. Söylemeden geçemeyeceğim; Belediye Başkanlığı makamına en çok siz yakıştınız.
Esasında yolun sonunu en başında görmüştük. Uzun gecelerin, uykusuz sabahların peşini bırakmadığı anlarda, dualarla dimdik durdunuz. Anaların, çocukların hizmet bekleyen Hendeklilerin dua ve destekleri ve sizin onurlu duruşunuzun başarıları beraberinde getireceğine inancımız tam.
Hak ettiğiniz tüm güzellikler ve en büyük başarılar ömrünüz boyunca hep sizinle olsun. Bu kadar güzel bir yüreğe ve inanca sahip biri olarak büyük başarılara imza atacağınıza eminiz.
Bu ziyarette bizlere eşlik eden biz çölyaklıları yalnız bırakmayan ilk günden beri desteklerini esirgemeyen ve sponsorluğumuzu yapan Hendekli iş adamlarımızdan gönlü güzel insanlarımızdan birisi olan Sayın Orhan Ayyıldız ve kıymetli yüreği güzel arkadaşım ilçemiz esnaflarından Sayın Süleyman Demirel'e ÇÖLYAK ailesi adına sonsuz teşekkürleri de bir borç bilirim.
Sayın Başkanım ‘Bizim Turgut’ olarak her daim yanımızda olacağınızı biliyoruz. Bizlere yaşattığınız Büyük Zafer ve devamında ilçemize kazandıracağınız güzel hizmetler için teşekkür ederiz''dedi.

19 Nisan 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.