SİZLER BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ

HENDEK BELEDIYE BAŞKANI TURGUT BABAOĞLU 23 NISAN ULUSAL EGEMENLIK VE ÇOCUK BAYRAMI NEDENIYLE BIR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI. TEK BIR EGEMENLIK VARDIR O...

HENDEK BELEDIYE BAŞKANI TURGUT BABAOĞLU 23 NISAN ULUSAL EGEMENLIK VE ÇOCUK BAYRAMI NEDENIYLE BIR KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

TEK BIR EGEMENLIK VARDIR O DA ULUSAL EGEMENLIKTIR

Ulu Önder Atatürk Tek bir egemenlik vardır o da ulusal egemenliktir demiştir diyen Başkan Babaoğlu mesajında  23 Nisan 1920 Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluş gününü Mustafa Kemal Atatürk bir bayram olarak kabul ederek çocuklara armağan etmiş çocuklara gösterdiği değeri inancı ve sevgisini bir kez daha göstermiştir. Çocuklarımızın Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürkün izinde yürekleri vatan ve millet sevgisiyle dolu düşünceli duyarlı bireyler olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir. Yarının geleceği çocuklarımız ülkemizin geleceği ve her şeyimizdir. Hayatın bütün güzelliklerini yaşamalarını daima mutlu ve umutlu olmalarını temenni ediyorum. Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır. Milli bayram olmanın ötesinde bütün dünyada evrensel bir özellik kazanmış olan bu günde ülkemiz başta olmak üzere tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyorum. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının sevincini yaşamamızı sağlayan Türk milletinin önderi Mustafa Kemal Atatürkü Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve bu uğurda canlarını ortaya koyan şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyoruzdedi.

Ekli Dosyalar

22 Nisan 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.