Sakarya Valisi Nayir Anneler gününü kutladı

Vali Ahmet Hamdi NAYİR'in Anneler Günü Kutlama Mesajı İnsan; sevgiye, ahlaka, şefkate, iyiliğe dair hasletlerinin temelini anneden alır. Anne sadece...

Büyütmek için resme tıklayın

Vali Ahmet Hamdi NAYİR'in Anneler Günü Kutlama Mesajı

İnsan; sevgiye, ahlaka, şefkate, iyiliğe dair hasletlerinin temelini anneden alır. Anne sadece inşam dünyaya getiren bir varlık değil, aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu, hem bakıcısı, hem öğretmenidir. Her türlü fedakarlıklara ve zorluklara göğüs gererek dünyanın en zor görevini yerine getiren, ömürlerini ailelerine vakfeden, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden bütün annelerimizin "Anneler Günü”nü kutluyorum.

Evlatlarının mutluluğu için kendilerini feda eden, yemeyip yediren, giymeyip giydiren, gezmeyip gezdiren annelerimizin haklarını asla ödeyemeyiz. Güçlü toplum ve güçlü ailenin oluşmasında annenin yeri yadsınamaz derecede önem taşımaktadır. Bundan dolayıdır ki, varlığıyla hayatımıza anlam katan ailenin mükemmelleşmesinde en önemli rolü oynayan, sıcaklıkları ve sevgileriyle yüzlerimizin gülmesine vesile olan kıymetli annelerimizi yılın sadece bir günü değil, her gününde hatırlamalı, onları hoş tutmalı saygı ve sevgimizi göstermeliyiz.

"Cennet Annelerin Ayakları Altındadır” sözü doğrultusunda, Annelerin yetiştirip büyüttüğü evlatlar olarak onları baş tacı yapmalı ve her daim hayır dualarım almalıyız. Bizlerin sevgi dolu yaklaşımları onların en büyük mutluluğu olacaktır. Bu mutluluğu tüm annelerimizden esirgememeliyiz.

Bu duygu ver düşüncelerle; sabrın, merhametin, sevginin tükenmez kaynağı, hayatın tüm güzelliklerine layık olan Annelerimizin "Anneler Günü”nü bir kez daha kutlar, onlara en içten sevgilerimi ve saygılarımı sunarım.

Ekli Dosyalar

10 Mayıs 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.