Sakarya Jandarma Asayiş Bülteni

            İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 14 Mayıs 2019 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuo...

Büyütmek için resme tıklayın

            İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 14 Mayıs 2019 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

ASAYİŞ OLAYLARI :

1. İŞ KAZASI (2 OLAY)

Akyazı-Küçücek Cumhuriyet Mahallesinde, 14 Mayıs 2019 Salı günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2. İŞ KAZASI

Taraklı-Dişdedeler Mahallesinde, 14 Mayıs 2019 Salı günü, E.isimli işyerinde çalışan M.D.(1985’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sağ kolunu yem makinasına kaptırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK OLAYLARI :

1. TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Hendek-Sarıyer Mahallesinde, 14 Mayıs 2019 Salı günü saat:15.30 sıralarında, M.Ç.(1948’d.lu/E) yönetimindeki araç ve A.C.(1975’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken sürücülerin dikkatsizlik ve tedbirsizlikleri nedeni ile karşılıklı çarpışmaları sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

Meydana gelen (1) trafik kazası olayında ( ) şahıs ölmüş, (1) şahıs yaralanmıştır.

SAKARYA VALİLİĞİ

*Bu belge elektronik imzalıdır. imzalı suretinin aslını görmek için https://www.e-icisleri.gov.tr/EvrakDogrulama adresine girerek(a8a/QH-prcEoo-EgpFud-jHxcFl-zpOKwxwr) kodunu yazınız.

Resmi Daireler Kampüsü Valilik Camili-2 Adapazarı/Sakarya Telefon No: (264)251 35 15 Dahili: 1108 Faks No: (264)251 35 23 e-Posta: sakarya@icisleri.gov.tr İnternet Adresi: www.icisleri.gov.tr

Bilgi için: Samet TUFAN İşçi Telefon No:

Ekli Dosyalar

15 Mayıs 2019 - Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.