AKİF YENER 25 YIL SONRA SINIF ARKADAŞLARIYLA BULUŞTU

SINIF ARKADAŞLARIYLA BULUŞTU... Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanatçısı Bestekâr ve Yaşam Koçu Sakaryalı Sanatçı Akif Yener 25 yıl sonra Endüstri Mesl...

Haber albümü için resme tıklayın

SINIF ARKADAŞLARIYLA BULUŞTU...

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanatçısı Bestekâr ve Yaşam Koçu Sakaryalı Sanatçı Akif Yener 25 yıl sonra Endüstri Meslek Lisesi Makine Bölümü sınıf arkadaşlarıyla Etçi Cemalde bir araya geldi.

İLK BULUŞMA

Onun Adı Efsane Sakarya Ne Aşk Ne Hayat ve Sakaryaspor 50. Yıl Marşı bestekârı Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanatçısı ve Yaşam Koçu Akif Yener 25 yıl sonra Endüstri Meslek Lisesi Makine Bölümü sınıf arkadaşlarıyla Etçi Cemalde bir araya geldi. Duygusal anlar ve kahkahaların havada uçuştuğu gecede Yener tüm dostlarıyla hasret giderdi. Buluşmada okul arkadaşlarıyla tek tek ilgilenen Sakaryalı sanatçı Akif Yener Yıllardır hayalini kurduğum lise sınıf arkadaşlarımla buluşmayı çok arzu ediyordum. Okul sonrası kimi arkadaşlarım yurt dışına kimi farklı illerde çalışmaya kimi ise başka şehirlerde ihtisas için yaşama başladı. Sınıf arkadaşlarımın bir kısmı ile görüşüyorduk sıkça fakat büyük kısmı ile iletişimim kalmamıştı. Ve ciddi bir fizibilite ile arkadaşlarımın da katkılarıyla sınıf arkadaşlarımın hemen hepsine ulaştım ve yıllardır çok istediğim hayalimi gerçekleştirdim diyerek duygularını dile getirdi.

NOSTALJI HAVASINDA

Nostalji havsında geçen gecede herkes ayağa kalkarak önce okul numarasını ve sonrasında hayatındaki gelişmeleri kısaca anlatarak diğer arkadaşlarını bilgilendirirken sonrasında herkes okuldaki hatıralarını birbiriyle paylaşıp zaman zaman duygulu anlar yaşarken esprileriyle de kahkahalara boğuldu. Akif Yener gecenin sonunda tüm dostlarına bir teşekkür konuşması yaparak Bu anlamlı buluşmamızda yaptığım konuşmamı tüm arkadaşlarım yapmış gibi kabul ediyorum. Her ne kadar bu organizasyonu ben yapmış gibi görünüyor olsam da aslında sizlerin katkıları katılımı samimiyeti ve içtenliğiyle oldu. Bundan sonra ayda bir gibi Efsane 1-2-3 A sınıf arkadaşları olarak buluşmalarımız ömür boyu devam edecek ve böylelikle çok daha fazla kaynaşacağız diyerek tüm dostlarına son albümü olan 5 şarkıdan oluşan maxi sıngle cd si ni tek tek imzalayarak hediye etti...

Ekli Dosyalar

16 Mayıs 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.