Hendek'te bugün vefat edenler (17 Mayıs 2019'da defin edilecek)

Dereboğazı Mahallesinden merhum Koca Laz Ali ÖZELin oğlu merhum Mustafa ve Ziya ÖZELin kardeşleri Hakan ÖZELin Babası İlker KESKİN ve Melih Şah TARKIN...

Dereboğazı Mahallesinden merhum Koca Laz Ali ÖZELin oğlu merhum Mustafa ve Ziya ÖZELin kardeşleri Hakan ÖZELin Babası İlker KESKİN ve Melih Şah TARKINın kayınpederi Bora ve Barış KESKİNin dedeleri Koca Laz Terzi Fehmi ÖZEL vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni Camiide kılınacak öğlen namazına müteakip. İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

0541 788 13 44 Hakan ÖZEL

Yukarıhüseyinşeyh Mahallesinden Fırıncı Ahmet KOL un eşi Dursun Mesut ve Turgut KOL un yengeleri Selma ÇUKUR un annesi Erhan ÇUKUR un kayınvalidesi Fatma KOL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarıhüseyinşeyh Mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip Yukarıhüseyinşeyh Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

0542 545 49 56 Erhan ÇUKUR

17 Mayıs 2019 - Yerel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.