Hafızlık İcazet Programı Hazırlıkları Devam Ediyor

Sakarya Akademik Başarıyı Destekleme ve Hafızlık Projesi kapsamında eğitim öğretime devam eden Şehit Bülent Yurtseven İmam Hatip Ortaokulu 13 Haziran...

Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya Akademik Başarıyı Destekleme ve Hafızlık Projesi kapsamında eğitim öğretime devam eden Şehit Bülent Yurtseven İmam Hatip Ortaokulu 13 Haziran Perşembe günü 72 hafız öğrenciyle yapacağı Hafızlık icazet merasimi hazırlıkları devam ediyor. okul koordinasyon ekibi toplandı ve görev paylaşımı yapıldı. Her sınıf için bir temsilci belirlendi. Büyük bir heyecanla programa hazırlanan öğrenciler görevlerini büyük bir dikkatle dinledi. Kuran-ı Kerime sevdalı Sakarya halkına sürprizler hazırlayan Hafızlık icazet merasimi koordinasyon ekibi heyecanını gizlemekte zorlandı. Milli manevi değerleri özümsemiş ve hayatına uygulamaya çalışan çevresine iyi örnek teşkil eden hafız Din adamı hafız doktor hafız mühendis hafız savcı hakim mimar hafız yöneticiler yetişmesine yardımcı olma amacıyla çalışmalar yapan okulumuz bu vesilesiyle İmam hatip okullarının nitelik ve nicelik yönünden kalitesini yükseltmektir. ayrıca hafızlık geleneğini devam etmesine ve Kuran-ı kerimin nesilden nesile aktarılmasına da katkı sağlamaktadır.

08 Haziran 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.