Ata ve Atî toplantısının 1. si Bayraktepe Sosyal Tesilerinde düzenlendi

 Sakarya’nın büyük ailelerinden Gevher'ler ve Akraba Topluluğu kahvaltı da bir araya geldi. Gençlerin yoğun katılım sağladığı toplantıya aile büyükler...

+9
Haber albümü için resme tıklayın

 Sakarya’nın büyük ailelerinden Gevher'ler ve Akraba Topluluğu kahvaltı da bir araya geldi.

Gençlerin yoğun katılım sağladığı toplantıya aile büyükleri de katıldı. Gevherler ve Akraba Topluluğunu bir arada tutmak ve aile içi bağları arttırmak amacı ile düzenlenen toplantıya her aileden 1 kişi katılım sağladı. Daha çok fikir alışverişi ve daha sonra ki toplantılara ön hazırlık olsun diye düzenlenen Kahvaltı program da güzel kararlar alındı.

Gevher’ler bu toplantı ile Dernekleşme kararı aldı. Dernekleşme kararı alan Gevher Ailesi Dernekleşmenin aileyi bir arada tutacağına ve bağları kuvvetlendireceğine temas ederek. Kurulacak derneğin faaliyetlerine birlikte karar verdi. Dernek Üniversite de okuyan Gençlere Burs sağlayacak, Yeni evlenen aile üyelerine yardımda bulanacak, maddi ve manevi yardımları ön planda tutarak aile bağlarını sağlamlaştıracak.

Dernekleşmenin hızlanması ve irtibatın daha kolay sağlanması için 12 kişilik koordinasyon ekibi kuruldu.

09 Haziran 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.