Babaoğlu: İş dünyasıyla ortak hareket ediyoruz

BABAOĞLU: İŞ DÜNYASIYLA ORTAK HAREKET EDIYORUZ Uluslararası alanda faaliyet gösteren fabrikaların yöneticileriyle bir araya gelen Hendek Belediye Başk...

Haber albümü için resme tıklayın

BABAOĞLU: İŞ DÜNYASIYLA

ORTAK HAREKET EDIYORUZ

Uluslararası alanda faaliyet gösteren fabrikaların yöneticileriyle bir araya gelen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Fabrikalarımızın üretim kapasitesinin ve istihdamın artması adına atılacak tüm adımları destekliyoruz dedi

ÇALIŞMALAR

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu NOKSEL Genel Müdürü Vedat Yalçın Genel Müdür Yardımcısı Cenk Atik Hendek Fabrika Müdürü Özgür Kaya ve Fabrika Müdür Yardımcısı Namık Kemal Öner Küçükçalık Holding Genel Müdürü Gökhan Yüce İnsan Kaynakları Müdürü Kamil Çizer ve Satınalma Müdürü Mustafa Çağlayan ile Donghe Fabrikası Genel Müdürü Dongh Ho Lee Tercüman Green Song Fabrika Müdürü Mustafa Çoşkun ve İnsan Kaynakları Müdürü Ümit Yılmazı makamında ağırladı. Yapılan görüşmelerde fabrikaların yatırımları çalışmaları ve istihdam durumu ile Sakarya ekonomisi ele alındı.

ÜRETENİN YANINDAYIZ

Üretimin ve istihdamın her zaman destekçisi olduklarını söyleyen Başkan Turgut Babaoğlu İş dünyası ülkemizin ekonomik dinamosudur. Sakaryada faaliyet gösteren fabrikalarımızın işletmelerimizin üretim kapasitesinin artması ve buna paralel olarak istihdamın artması adına atılacak tüm adımları destekliyor yakından takip ediyoruz. İlçemizde bulunan sanayi kuruluşlarımızla sürekli istişare halindeyiz. İstihdam noktasında özellikle gayretlerimiz var. Sanayicilerimizle ortak akıl çerçevesinde yapılacak tüm çalışmalar ilçemiz Sakaryamız ve ülkemiz adına kazanç olacaktır dedi.

İŞ ARAYANLARA DESTEK

Babaoğlu Sanayi kuruluşlarımızın temsilcileriyle sık sık bir araya gelerek yapılan ve yapılması gereken çalışmaları değerlendiriyoruz. Üretimin üretenin ve istihdamın desteklenmesi adına ortaklaşa bir dizi adımlar atıyoruz dedi. Hendekte birbirinden değerli kuruluşların olduğuna dikkat çeken Başkan Babaoğlu Belediyemiz bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Bel-İş sayesinde iş arayan ile işçi arayan arasında köprü oluyoruz.  Bunu kendimize görev olarak görüyoruz ifadelerini kullandı.

Ekli Dosyalar

26 Haziran 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.