AGD Sakarya'dan Kurban Organizasyonu

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sakarya Şubesi her yıl olduğu gibi bu sene de kurban organizasyonunu gerçekleştirecek. Yapılan organizasyonda ihtiyaç sa...

Büyütmek için resme tıklayın

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sakarya Şubesi her yıl olduğu gibi bu sene de kurban organizasyonunu gerçekleştirecek. Yapılan organizasyonda ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için hisse, deri ve kelle bağışları kabul edilecek.

Herkesin Bir Payı Var”

2019 yılında da “Herkesin Bir Payı Var” sloganıyla kurban çalışmalarına devam eden AGD Sakarya Şubesi tüm Sakarya halkına hisse, deri ve kelle bağışı konusunda çağrıda bulunuyor.

AGD Sakarya Şubesi Kurban Organizasyonu Sorumlusu Recep Tayyip SAĞIZLI yaptığı açıklamada;

“Kurban Bayramı’nda hayırlara vesile olmak maksadıyla hisse, deri ve kelle bağışı çalışmalarını titizlikle yürüteceğiz. Çalışmalarımız hisse bağışı, deri – kelle bağışı ve hisse satışı olmak üzere 4 alanda ilerleyecektir. İsmail olmayı, paylaşmayı, adanmayı ve Allah’a yaklaşmayı ifade eden Kurban Bayramı için bu sene de ihtiyaç sahipleri başta olmak üzere, evlerde ve yurtlarda kalan öğrenciler için, iyiyi, doğruyu ve ahlakı şiar edinen nesiller yetiştirmek için gayret gösteren Anadolu Gençlik Derneği’mizin gençlik çalışmalarına katkıda bulunmak için tüm Sakarya halkımıza çağrıda bulunuyoruz.” dedi.

AGD Sakarya Şubesi 2019 yılı için fiyatlarını aşağıdaki şekilde belirledi.

Hisse Bağışı 1000 TL

20 – 25 KG Hisse Satışı 1150 TL

30 – 35 KG Hisse Satışı 1550 TL

Detaylı bilgi için: 0544 449 55 10

Ekli Dosyalar

07 Temmuz 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.