2. Tarım ve Hayvancılık Fuarı 24-27 Ekim’de

Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı ikincisi 24-27 Ekim tarihleri arasında Hendek Ticaret Merkezinde gerçekleşecek. 24-27 EKIM Ge...

Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı ikincisi 24-27 Ekim tarihleri arasında Hendek Ticaret Merkezinde gerçekleşecek.

24-27 EKIM

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen ve 160 firmanın katıldığı 61 bin kişinin ziyaret ettiği fuar bu yıl 24-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlunu makamında ziyaret eden Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı ve GL Platform Fuar Genel Müdürü Gül Ceylan fuar ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. GL Platform Genel Müdürü Gül Ceylan  bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan fuar da her şeyin en iyi şekilde olması için çalışmalara başladıklarını ifade ederek Başkan Turgut Babaoğluna fuarla ilgi bilgi verdi.

2. TARIM FUARI

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı geçen yıl fuarın ilk kez düzenlenmesine karşın Sakaryanın tarım ve hayvancılıkta geldiği noktayı göstermesi açısından önem taşıdığını belirterek İlk olması nedeniyle fuar sürecinde zorlandığımız anlar oldu. Ancak güçbirliği yapan Sakarya tüm zorlukları teker teker aştı ve başarılı bir fuar gerçekleştirdik. Bölgenin turizm ticaret sanayi ve hizmet sektörünün yanında tarım ve hayvancılığı ile de ön plana çıkması için bizler elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Bu yıl inşallah eksikleri gidermiş olarak başarılı bir fuar gerçekleştireceğiz dedi.

TARIM KENTI

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hendek ilçesinin tarım kenti olduğuna dikkat çekti. Babaoğlu Sakaryanın dünyanın en yaşanabilir kenti olduğunu ifade ederek Eşine az rastlanır eşsiz coğrafyası jeopolitik önemi lojistik üstünlüğü ile kalifiye insan gücü Sakaryanın gücüdür. Zarar vermeyecek yararlı yatırımları şehrimize  kazandırmaya hazırız. Tecrübe paylaşımlarını gerçekleştirdiği yeniliklerin paylaşıldığı fuarları da önemsiyoruz.  Bölgemizin fuarcılık sektörü bakımından geliştirilmesi ve stratejik ticari arz ve talep buluşma noktası haline getirilmesi için işbirliğine hazırız.dedi. Başkan Babaoğlu ve Borsa Başkanı Adem Sarı fuara tüm Sakaryalıları davet etti.

Ekli Dosyalar

12 Temmuz 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.