Efsane Başkandan Veda ve Teşekkür

Geyve sporun iki sezondur başkanlığını yapan Erdinç Tuna görevi yeni yönetime devrediyor. Geldiği günden bu yana ilçede Geyve spor ile birlikte spora...

+8
Haber albümü için resme tıklayın

Geyve sporun iki sezondur başkanlığını yapan Erdinç Tuna görevi yeni yönetime devrediyor.

Geldiği günden bu yana ilçede Geyve spor ile birlikte spora bakışı de değiştiren ve bu süreçte ilk sezonda yaptığı alt yapı çalışmaları ile Geyve sporu şampiyonlukla taçlandıran Erdinç Tuna görevini yapılacak kongreyle genç yönetime devretmeye hazırlanıyor.

GEYVE SPOR BAŞKANI ERDINÇ TUNA

Geyve spora bir hizmetimiz olur mu düşüncesiyle çok sevdiğim arkadaşlarım ile almıştık Geyve sporumuzu..

Hayata küsmüş ve kırılmıştı..

Biz Geyveye  Geyve sporumuza söz verdik..

Sakaryanın güneyinden ateşi yakacağız var mısınız diye

İşte

Geyve sporumuzun kötü gidişatına dur diyebilmek kısılmış olan sesini biraz açabilmek amacıyla 2 sene önce aldığımız GEYVESPOR hizmet bayrağımızı bugün teslim ediyoruz.

Bu süreçte sporu seven Geyveyi seven genç arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz yönetim kurulu üyelerimizle 2 senedir Geyve sporun bayrağını birlikte taşıdık.İki senelik zaman zarfında Geyvemiz de yediden yetmişinden herkes bu takımın etrafında kenetlenerek başarımızdaki en büyük payın sahibi oldular.

Biz de bize verilen bu değeri boşa harcamayarak çalıştık çabaladık yemedik yedirmedik

ve Geyve sporu 2 senede gönüllere kazıttık.

Güçlü değildik takımımızda sıkıntılı günler geçirdik.Ama biz Geyve sporun içindeki manevi ruh ile ilk senemizde şampiyon olduk..Böyle şampiyonluğu belki tarihte bir daha Geyve Geyve spor görmeyecekti.Bende Ömrümde belki de böyle bir heyecan yaşamayacaktım.Geyve şehir stadında bir benzeri belki de yaşanmayacak bir maç ile 5 bin kişinin önünde bu mutluluk gözyaşlarını Geyve için Geyve spor için akıttık.

Geldiğimizde kulübümüzün oturacak bir sandalyesi bile yoktu.Bugün Geyvenin merkezinde ağzına kadar dolu Malzeme dolaplarıyla bir Geyve spor ofisimiz var.

Geldiğimizde Geyve spor ismini kimse zikretmiyordu.Bugün artık Geyve spor sevdası tüm ilçeyi sarmış durumda.

Geldiğimizde alt yapı diye bir şey yoktu. Şu anda Beden eğitimi hocamızın sayesinde 150 ye yakın alt yapı öğrencimiz var.

Geldiğimizde Geyvenin gençlerinin Geyve spor ile alakası yoktu.Bugün çarşıda her gördüğümüz genç Geyve sporu soruyor.

Geyve spor bir kulüp olabilme sıkıntısı yaşıyordu.İki senedir yapılan etkinlikler Başakşehir gezileri ile artık Geyve spor kabuğuna sığmaz oldu.

Geldiğimizde Geyve stadının içler acısı halini her platformda dillendirdik söyledik konuştuk. Bugün artık Geyveye yakışır bir stadın yapılması sözünü Büyükşehir Belediye Başkanımız bizlere verdi.İnşallah yeni stadımızda kısa sürede yapılmaya başlanır.

Ben inanıyorum ki Geyve sporun hizmetçisi olarak görev yaptığımız 2 yıl müddetince o hoş sedayı biz Geyvede bırakabildik.

Geyve sporumuzu önümüzdeki süreçte genç yeni yönetimimize teslim etmenin heyecanını  yaşıyorum.İnşallah Geyve spor daha başarılı günlere bu yönetim ile görecektir.

Siz olmazsanız biz bir hiçiz dedik.

Geyve spor hizmet bayrağını 2 sezon öncesi elimize aldığımızda ve görev yaptığımız süre boyunca Geyveli değerli büyüklerim hep yanımızda oldular.

Bu vesile ile İki sezondur başında bulunduğum Geyve spor camiasının yaşadığı şampiyonluk ve başarılı bir süper amatör sezonunda arkamızda duran başta belediye başkanım Sayın Murat Kaya olmak üzere tüm Geyveli büyüklerime bizleri geri çevirmeyen iş adamlarımıza esnaflarımıza yağmurda çamurda karda kışta Geyve spor forması ve logosu altında layıkıyla ve sporcu ahlakıyla mücadele eden vefakar futbolcularımız ile tribünlerde bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ederek şükranlarımı sunuyorum..

KISACASI

Biz işimizi yaparken ortaya gönlümüzü ve yüreğimizi koyduk.

Bizlerde bu hizmet ve bayrak yarışında Gök kubbede hoş bir seda bırakarak inşallah kazanan gönüllerden olmuşuzdur.

Kalın sağlıcakla..

31 Temmuz 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.