ERENLER BELEDİYESİ’NDE AĞUSTOS MECLİSİ GERÇEKLEŞTİ

Erenler Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı gerçekleşti. Yavuz Selim Caddesi’nde imar değişikli teklifi oy birliği ile İmar Komisyonuna sevk edi...

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Erenler Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı gerçekleşti. Yavuz Selim Caddesi’nde imar değişikli teklifi oy birliği ile İmar Komisyonuna sevk edilirken Başkan Kılıç, “Amacımız yapılacak olan değişiklik sonucunda açılacak olan iş yerleri ile bölgeye ivme kazandırmak” dedi.

Erenler Belediyesi Ağustos ayı Meclis toplantısında konuşan Başkan Fevzi Kılıç, Kurban Bayramı öncesinde ilçede hummalı bir temizlik çalışması yürütüldüğünü ifade ederek, bayramda da temizlik ve zabıta ekiplerinin sahada olacağını ifade etti.

AĞUSTOS MECLİSİ GERÇEKLEŞTİ

Erenler Belediyesi Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Fevzi Kılıç başkanlığında meclis toplantı salonunda gerçekleşti. Başkan Fevzi Kılıç toplantıda devam eden çalışmalar hakkına bilgi vererek Meclis Üyelerinin yaklaşan Kurban Bayramlarını tebrik etti.

EKİPLER BAYRAMDA SAHADA

Toplantıda konuşan Başkan Fevzi Kılıç, ilçede Kurban Bayramı öncesinde genel temizlik çalışmasının başladığını ifade ederek, temizlik işleri ve zabıta ekiplerinin bayram süresince sahada olacağını belirtti. Başkan Kılıç, “Başta Camilerimiz olmak üzere park ve bahçelerimizde, sokak aralarında temizlik çalışmaları başladı” dedi.

BAYRAM TEMİZLİĞİ

Kılıç, “Bayram süresince temizlik işleri ve zabıta ekiplerimiz sahada olacak. Temizlik işleri ekiplerimiz temizlik çalışmalarını yürütürken zabıta ekiplerimizde kurban kesim şartlarını yerine getirmeyenlere karşı tedbirlerini alacak, gerektiği takdirde cezai işlem uygulayacak. Amacımız halkımızın huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmesi” ifadelerini kullandı.

İMAR DEĞİŞİKLİĞİ

Konuşmaların ardından gündem maddelerine geçilirken alınan karar ile Bağlar ve Yeşiltepe Mahallelerinde Yavuz Selim Caddesi ile 1050 ve 1063 sokaklarının kesiştiği noktadan başlayarak Atatürk Bulvarına kadar olan alan ile Atatürk Bulvarının, Yavuz Selim Caddesinden itibaren Uluyol Caddesi ile kesiştiği kısma kadar olan alan ve ayrıca Murat Soğancıoğlu Caddesinin Yavuz Selim Caddesi tarafından başlayarak, 1234 sokağa kadar olan alanda bölgenin gelişimini arttırmak amacıyla sunulan İmar Planı Değişikliği teklifi oy birliği ile imar komisyonuna sevk edildi.

BÖLGEYE HAREKET KATACAK

Madde hakkında değerlendirmede bulunan başkan Kılıç, “Amacımız yapılacak imar değişikliği ile bölgenin gelişimini arttırarak ivme kazandırmak. Alınan kararların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ekli Dosyalar

05 Ağustos 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.