Karanlık maddenin sırrı çözüldümü

BAE Araştırma Bilimcisi (Teorik Fizikçi) Teorisi, Evren Evrim Süreci Gizemini Ortaya Çıkardı ve Evren Yapısının Eksik Bağlantılarını Keşfetti. DMR Teorisi (Karanlık Madde Rotasyon Teorisi)

BAE'de yayınlanan "DMR Teorisi" adlı Kitap (Karanlık Madde Dönüşü Teorisi), Evren Evriminin sürecini ortaya çıkarmak ve Bilimin Temellerinin yeniden yapılandırılmış yapısını anlamak için hayati bir rol oynayabilir.

Tamamen yeni bir Teori, evrenimizin yepyeni resmini nasıl görebileceğimizi bildiği bilim dünyasına yeni pencereler açacak, Evrenin tüm farklı yapıları arasında bağlantılar sağlar; örneğin, Kara Delikler, Karanlık Madde, Karanlık Enerji, Gökada yapısı, Atomik yapı , Işık hızı, Evrenin genişlemesi, Yerçekimi mekanizması ve Evrenimizin daha gizemli unsurları.

Karanlık Madde Dönüşü Teorisi, neredeyse tüm temel Teorik Fizik, Astrofizik ve Kozmoloji alanlarını kapsar ve “Atom Evrimi'nden milyarlarca ışıkyılımızın Evrimi Evrimi” hikayesinin tamamını açmak için “Geçit” olarak çalışabilir . 

DMR Teorisi (Karanlık Madde Rotasyonu Teorisi) aslında “13 yapı” olarak adlandırılan 13 alt teorinin zinciridir; her yapı “Karanlık Madde Rotasyonu” na dayanan kendine özgü bir mekanizmaya sahiptir ve çeşitli yapıların birleşimi ile DMR teorisi , Evrenin bütün mekanizmasını açıklamaktadır.

Karanlık Maddenin mucizevi rolünü Evrenin evriminde tanımlayan ve şöyle açıklayan bu Teori:

  • Atomun Karanlık Madde'den nasıl mantıklı geldiği.
  • Gökadalar, Karanlık Enerji kavramı olmadan, Karanlık Madde Dönme Mekanizmasına nasıl dayanır ve yapılandırılır.
  • Karanlığa dayalı mekanik mekaniği Gravity, parçacıklar, Kütle, Güneş sistemi, galaksiler ve tüm Evren için birleşik bir yasa olarak nasıl çalışır?
  • Gezegenlerin veya yıldızların çekirdeği neden milyarlarca yıl boyunca hala sıcak ve canlı. (Atom temel alınarak çekirdek davranışını değiştirdi).
  • Karanlık Madde Mekaniği, Dünyada ve diğer gezegenlerde Yerçekimi bölgeleri yaratır.
  • Atomik saat neden yüksek yerçekimi bölgesinde daha hızlı çalışır ve düşük yerçekimi bölgesinde daha yavaş çalışır. (Atomun davranış değişikliği değişti).
  • Kara Delik yapısı nedir ve Karanlık Madde Dönme Mekanizması ile nasıl bir ilişkisi vardır.
  • Mantıken Yıldızlar Kara Delikten nasıl doğabilirdi.
  • Işık Hızının% 100'ü Karanlık Madde Mekanizmasına ve ışığın hızının Evrenin diğer bölgelerinde nasıl farklı olabileceğine bağlıdır.

Diğer teorilerin aksine “DMR Teorisi” % 100 mantığa dayanıyor ve her şeyi Fizik Yasası kapsamında açıklıyor.

13 Ağustos 2019 - Teknoloji


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.