HENDEK'TE ULUSLARARASI SERTİFİKA/DİPLOMA PROGRAMLARI

HENDEK'TE ULUSLARARASI SERTİFİKA/DİPLOMA PROGRAMLARI IGCSB, IB BAKOLORYA VE ADVANCED PLACEMENT PROGRAMLARI TANITIMI YAPILDI    İl Milli Eğitim Müdür...

Haber albümü için resme tıklayın

HENDEK'TE ULUSLARARASI SERTİFİKA/DİPLOMA PROGRAMLARI IGCSB, IB BAKOLORYA VE ADVANCED PLACEMENT PROGRAMLARI TANITIMI YAPILDI

   İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergüven ASLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sabri DOĞAN, Şube Müdürümüz Bedir BAYRAM, program tanıtımı yapan koordinatör İngilizce öğretmenleri ve ilçemizde faaliyet gösteren Atikehanım Anadolu Lisesi, Orhangazi Anadolu Lisesi ve Hendek Anadolu Lisesi'nin okul müdürleri ve İngilizce öğretmenleri tanıtım programına katılmıştır.

   Bahsi geçen okullarımızda uygulamaya konulması planlanan bu programlar ile talep eden öğrencilerimizin programın sonunda hak edilen Uluslararası geçerliliği olan sertifika ve diplomalar ile hem Türkiye'deki hem yurtdışındaki prestijli üniversitelere sınavsız geçiş yapabilecekler.

   Önümüzdeki günlerde bu okullarımızda velilerin katılımı ile ilgili programların tanıtımı gerçekleştirilecektir.

Ekli Dosyalar

04 Eylül 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.