Ortak paydamız Sakarya

Belediye Başkanlarıyla bir araya gelen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hepimizin ortak paydası Sakarya. Şehrimize karşı sorumluluğumuz var. B...

Haber albümü için resme tıklayın

Belediye Başkanlarıyla bir araya gelen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hepimizin ortak paydası Sakarya. Şehrimize karşı sorumluluğumuz var. Bu bilinçle işbirliği içinde Sakarya için hep birlikte mücadele ediyoruz mesajı verdi.

BAŞKANLARA ZİYARET

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım ve Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykanı ziyaret etti. Belediye Başkanlarıyla istişare ve değerlendirme yapmak amacıyla bir araya gelen Başkan Babaoğlu çalışmalar ve projeler hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Karşılıklı işbirliği görüşmeleri ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinin yürütüldüğü toplantılarda Başkanlar Babaoğluna ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

HENDEK İÇİN

Sakaryanın her bölgesinde yürütülen tüm çalışmaları yakından takip ettiklerini anlatan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hendekte sorunlara kalıcı çözümler getirerek geleceği öngören bir şekilde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hendekte şuan ihtiyaç olan ne varsa hemşerilerimizle birlikte çözüm buluyoruz. Her zaman ifade ediyorum. Hizmetlerimizin temelinde vatandaş memnuniyeti var. Popülist davranamayız. Kaynakları en doğru ve verimli şekilde kullanmak zorundayız. Hendekli de bizden bunu bekliyor dedi.

TURGUT BABAOĞLU

Temel sorunlara karşı başlatılan seferberliğin vizyon projelerin hayata geçmesiyle taçlanacağını söyleyen Babaoğlu Hendekin 91 mahallesinde ekiplerimizin mutlaka bir çalışması var dedi. Geyvede Pamukovada Karapürçekte ve Akyazıda yapılan çalışmaları takip ettiklerini söyleyen Babaoğlu Geyve kazanırsa Akyazıda kazanır. Geyve Akyazı Pamukova Karapürçek Hendek kazanırsa Sakarya kazanır. Bizim ortak paydamız Sakarya. Şehrimize karşı hepimizin sorumlulukları var. İşbirliği içinde Sakarya için hep birlikte mücadele ediyoruz mesajı verdi.

Temasların ardından Babaoğlu başkanlara Hendek yöresel ürünler sepeti ve 17 Türk Devletinin bayraklarının bulunduğu ahşap kaideli bir set hediye takdim etti.

Ekli Dosyalar

15 Eylül 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.