ŞABAN YENER’İN BAŞKANLIĞINDAKİ TÜMSİAD’TA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Kısa adı TÜMSİAD olan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesinin yeni yönetim kurulunda yeni dönem çalışma programı belirlenerek görev dağı...

Haber albümü için resme tıklayın

Kısa adı TÜMSİAD olan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesinin yeni yönetim kurulunda yeni dönem çalışma programı belirlenerek görev dağılımı gerçekleşti.

İŞTE TÜMSİADIN 19 KIŞILIK

YENI YÖNETIM KURULU ÜYESI

TÜMSİADta Genel Kurul sonrası Şaban Yenerin başkanlığında Hakkı Ustanın Adana Sofrasında bir araya gelen Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesinin 19 kişilik yeni Yönetim Kurulu üyeleri arasında görev bölümünü gerçekleştirdi. Teşkilatlanmadan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Naim Yener Kurumsal Organizasyon ve İletişimden Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Ali Çilingir Gençlik Konseyi Kurulundan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Yusuf Çokal Sektör Kurulları Komisyonundan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı İsa Aydoğan  İdari Mali İşler Sosyal ve Hukuk Komisyonundan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Ceyhun Tural İş Geliştirme Yatırım Proje ve Uluslararası İlişkiler Komisyonundan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Necmi Güngör seçildi. Bunun yanısıra TÜMSİAD Genel Sekreteri Ferhat Ateş ve Genç TÜMSİAD Başkanı ise Cihan Okur olarak belirlendi.

SAKARYA VE ÜLKE EKONOMISINE DAHA

FAZLA KATKI SAĞLAMAYI HEDEFLIYORUZ

TÜMSİAD Şube Başkanı Şaban Yener dernek hizmet binasının karşısında bulunan Hakkı Ustanın Adana Sofrasında gerçekleştirdiği yeni Yönetim Kurulunun ilk toplantısında yaptığı konuşmada yeni yönetim ve tüm sektör kurullarının hayırlı olması temennisinde bulunarak TÜMSİAD olarak nitelikli ve kalıcı projelerle Sakarya ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Yener İlimizin ekonomik anlamda kalkınması için 2020 daha fazla üretim ve yatırım yapan istihdam yaratan sanayici ve iş adamlarımıza ihtiyaç var. Bu anlamda yeni dönemde üyelerimize daha fazla katkıda bulunarak üyeler arasında ticaretin gelişmesine yurt dışına ihracat yapan ya da yapmak isteyen firmalarımıza destek vererek büyümeyi hedefliyoruz dedi.

Ekli Dosyalar

23 Eylül 2019 - Sakarya haber


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.