DEV FUARA SAYILI GÜNLER KALDI

DEV FUARA SAYILI GÜNLER KALDI FUAR ZİRVESİ Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Hendekin ev sahipliğinde yapılacak olan Sakarya 2. Tarım Hayvancılık...

DEV FUARA SAYILI GÜNLER KALDI

FUAR ZİRVESİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Hendekin ev sahipliğinde yapılacak olan Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarıyla ilgili danışma kurulunu ağırladı.

DANIŞMA TOPLANTISI

24-27 Ekim tarihleri arasında Hendek Çok Amaçlı Fuar Alanında düzenlenecek olan Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı Danışma Kurulu toplantılarına devam ediyor.Fuara hazırlık kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce makamında Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Sakarya Ticaret Borsası STB Başkanı Adem Sarı Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği SESOB Başkanı Hasan Alişanı ağırladı.

TAM DESTEK

Geçen ilki yapılan fuarda bu yıl yapılacak olan çalışmalar ele alınırken kurumlar arası işbirliği ve koordinasyon ele alındı. STB Başkanı Adem Sarı Sakarya adına  tarım ve hayvancılığın ön plana çıkması için elimizden geleni yapmaya hazırız dedi. SESOB Başkanı Hasan Alişanda fuarın şehrimiz adına büyük kazanç olacağına dikkat çekerek Camiam adına Hendekte düzenlenecek olan fuarda üzerimize düşeni yapmaya hazırız mesajı verdi.

POTANSİYEL

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hendekin ev sahipliğinde düzenlenecek olan fuar nedeniyle çalışmaların hızla devam ettiğine vurgu yaptı. Babaoğlu Büyükşehir Belediyemizin öncülüğünde Hendekin ev sahipliğinde yapılacak olan bu fuarda Sakaryanın potansiyellerini en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Hendek hazır. Kusursuz bir ev sahipliği adına hep birlikte koordineli bir şekilde planlı çalışarak Sakaryaya yakışan bir fuar yapacağız dedi

TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yücede Hendek Belediye Başkanı Babaoğlu STB Başkanı Sarı ve SESOB Başkanı Alişana teşekkür ederek Güzel Sakaryamız için gösterdiğiniz gayretli çalışmaları destekliyoruz ifadelerine yer verdi.

Ekli Dosyalar

09 Ekim 2019 - Sakarya haber


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.