Hendekli Esnaflar İçin Dünya Göz Hastanesi ile protokol yapıldı

Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Dünya Göz Hastanesi Sakarya Şubesi arasında kurumsal anlaşma protokolü imzalandı. Hendek Esnaf ve Sanatkarlar O...

Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Dünya Göz Hastanesi Sakarya Şubesi arasında kurumsal anlaşma protokolü imzalandı. Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri ve birinci derece yakınlarına avantaj sağlayan protokol, Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi Tuğba ÇAKIR ve Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar DEMİREL arasında imzalandı. Yapılan protokole göre, Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odasına bağlı üyeler ve birinci derece yakınlarına muayene, tetkik, lazer ameliyat, genel ve özellikli ameliyatlar konusunda kurumsal anlaşma yapıldı.

Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi Tuğba ÇAKIR ve Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar DEMİREL yaptığı açıklamada “odaya bağlı üyelerimizin ve birinci derece yakınlarının söz konusu protokolden yararlanmaları için herhangi bir evrak yada kimlik gerektirmeden oda üyesi olduklarını belirtmeleri yeterli olacağını belirttiler. Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar DEMİREL oda üyelerine yapılacak olan avantajlı uygulamadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu tarz uygulamaların artması gerektiğini ve bu tür protokollere ihtiyaç duyulan ve esnafa fayda sağlayacak her alanda devam edeceklerini belirttiler.

Ekli Dosyalar

21 Ekim 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.