SAKARYA MÜHENDİSHANE’DE PROJE YAZMA EĞİTİMİ TAMAMLANDI

SAKARYA MÜHENDİSHANE’DE PROJE YAZMA EĞİTİMİ TAMAMLANDI Mimar Sinan Mühendisler Birliği Sakarya temsilciliği tarafından yürütülen Mühendishane eğitim p...

+1
Haber albümü için resme tıklayın

SAKARYA MÜHENDİSHANE’DE PROJE YAZMA EĞİTİMİ TAMAMLANDI


Mimar Sinan Mühendisler Birliği Sakarya temsilciliği tarafından yürütülen Mühendishane eğitim projesinde, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı desteği ile gerçekleştirilen proje yazma eğitimi tamamlandı.


2015 yılında İstanbul’da başlatılan Mühendishane projesi, 2016-2017 eğitim yılında Mimar Sinan Mühendisler Birliği Sakarya Temsilciliği tarafından Kredi ve Yurtlar kurumunda kalan, Sakarya Üniversitesi mühendislik ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Teknoloji fakültesi öğrencilerinin katılımıyla kapsamını genişletti. Bu yıl ilk mezunlarını verecek olan Sakarya Mühendishanesinde bu hafta öğrencilere, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı desteği ile 16 saatlik proje yazma eğitimi dersi verildi. 


Mimar Sinan Mühendisler Birliği Sakarya temsilciliği tarafından yapılan açıklamada;

Kredi ve Yurtlar Kurumunda kalan çeşitli mühendislik branşlarından 65 öğrencinin katıldığı Proje yazma eğitimi dersinde öğrencilere, proje desteği alınabilecek kurumların tanıtıldığı, proje yazmanın öneminin, faydalarının, proje yazarken dikkat edilmesi gereken konuların anlatıldığı ve proje yazma uygulaması yapılarak eğitim tamamlandığı belirtildi.

27 Ekim 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.