HENDEK HEDEF BÜYÜTTÜ

Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarıyla ilgili konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Bu fuarın daha da gelişt...

+14
Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarıyla ilgili konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Bu fuarın daha da geliştirilip katılımın arttırılması adına tüm Sakaryaya görev düşüyor. Yeni fuarlarla büyük hedeflerimiz ve planlarımız var dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hendek Çok Amaçlı Fuar Alanında düzenlenen Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarında vatandaşlar kurum ve firma temsilcileriyle bir araya geldi. Hendek Belediyesi standında vatandaşları ağırlayan ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Babaoğlu 24-27 Ekim tarihlerinde açık kalan fuarda temaslarda bulunarak binlerce kişiyle sohbet etti.  Kurum kuruluş ve firmalara teşekkür eden Başkan Babaoğlu fuar organizasyonun daha da gelişmesi amacıyla çalışmalar yaptıklarını söyledi.

ÖNEMLİ GÖSTERGE

Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarının Sakaryada ilkleri beraberinde getirdiğini anlatan Başkan Babaoğlu Katılımcılar ve fuarımızda yer alan firmalarımızla yaptığımız görüşmelerde herkesin mutlu olması bizleri sevindiriyor.  Hendekte düzenlenen bu fuara 70 bini geçen katılım oldu. Bu yoğunluk fuar organizasyonlarının ne kadar önemli olduğunun bir göstergesidir. Sakaryada bir fuar alanın ihtiyacı olduğu Hendekte düzenlenen bu fuar sayesinde ortaya çıktı ifadelerini kullandı

FUARCILIK

Hedef büyüttüklerini anlatan Başkan Babaoğlu Bu fuarın daha da geliştirilmesi katılımın daha da arttırılması adına tüm Sakaryaya görev düşüyor. Dünyada fuar organizasyonları ekonominin vazgeçilmez unsurları halini alırken bizlerde bu gerçeğin ışında alıcı ile satıcı arasında köprü olan sektörleri buluşturup ufuk açan gelişmeleri yakından takip edeceğiz. Bu konuda büyük hedeflerimiz ve planlarımız var. Şehrimizin kazanması adına hep birlikte çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız dedi.

Fuar organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Babaoğlu Kurumlarımıza firmalarımıza emek veren herkese ve en önemlisi bu fuara katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz diye konuştu.

Ekli Dosyalar

28 Ekim 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.