Tasarrufun önemi panelde konuşulacak

Büyükşehir Belediyesi, SAÜ, SUBÜ ve SASKİ iş birliğiyle Dünya Tasarruf Haftası dolayısıyla panel düzenlenecek. 31 Ekim Perşembe günü SAÜ Kültür ve Ko...

Büyükşehir Belediyesi, SAÜ, SUBÜ ve SASKİ iş birliğiyle Dünya Tasarruf Haftası dolayısıyla panel düzenlenecek. 31 Ekim Perşembe günü SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi Prof. Dr. Nevzat Kor Salonu’nda gerçekleştirilecek program saat 10.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SAÜ, SUBÜ ve SASKİ iş birliğiyle Dünya Tasarruf Haftası’nda panel düzenlenecek. 31 Ekim Perşembe günü SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek program saat 10.00’da başlayacak. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Furkan Beşel’in moderatörlüğünü üstleneceği programa Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl, Prof. Dr. Yusuf Çay, Doç. Dr. Ahmet Çelebi ve Doç. Dr. Süleyman Kaya konuşmacı olarak katılacak. Programda Dünya Tasarruf Haftası’nda doğal kaynaklar, enerji gibi konularda tasarrufun önemine değinilecek. Yapılan açıklamada SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi Prof. Dr. Nevzat Kor Salonu’nda gerçekleştirilecek panele tüm vatandaşlar davet edildi.

Ekli Dosyalar

30 Ekim 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.