TÜRKAY ile yeni dönem

Hendek Belediyesi iştiraklerinden HİMPAŞ bundan böyle yoluna TÜRKAY Hendek Yatırım Planlama ve Hizmet A.Ş. adıyla devam edecek. YENİ İSİM Hendek Bele...

Hendek Belediyesi iştiraklerinden HİMPAŞ bundan böyle yoluna TÜRKAY Hendek Yatırım Planlama ve Hizmet A.Ş. adıyla devam edecek.

YENİ İSİM

Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hızır Çağrı Güngör Hendek Belediyesi iştiraki olan HİMPAŞın adının yapılan genel kurulla TÜRKAY Hendek Yatırım Planlama ve Hizmet A.Ş. olarak değiştirildiğini açıkladı.  Ayrıca şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olan Güngör TÜRKAY ile yatırımlara ve çalışmalara hız katılan bir döneme girildiğini anlattı.

LOGO DEĞİŞTİ

Güngör TÜRKAY bugün yarın ve daima Hendek için üretmeye devam edecek. Güçlü bir Hendekin inşa edileceği bu dönemde TÜRKAYda öncü kaliteli ve kentin gelişimini esas alan hedefler doğrultusunda vizyon projeler hayata geçirecektir. Yenilikler ve kurumsallaşma çalışmaları devam edecek dedi. Şirketin logosunun da değiştiğini ifade eden Güngör yapılan düzenlemelerin Hendeke ve Sakaryaya hayırlı olmasını diledi.

Ekli Dosyalar

08 Kasım 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.