Haftalık Program (09-15 Kasım 2019)

    09 Kasım 2019 Cumartesi Sakarya Spor Salonu Saat 16:00 Sakarya Yükseliş-Bayraklı Belediyesi (Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL)) 10 Kasım 2019...

 

 

09 Kasım 2019 Cumartesi

Sakarya Spor Salonu

Saat 16:00 Sakarya Yükseliş-Bayraklı Belediyesi

(Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL))

10 Kasım 2019 Pazar

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş. - Belediye Derincespor

(Bölgesel Gelişim U15 Futbol Ligi)

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Belediye Derincespor

(Bölgesel Gelişim U16 Futbol Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-Nilüfer Bld.

(Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Lig 2.Grup Müsabakası)

Hendek Atatürk Stadı

Saat 14:00 Hendekspor-Yenişehir Belediyespor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Futbol )

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 14:00 Pamukova 1968 Spor-Maltepespor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Futbol )

11 Kasım 2019 Pazartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Gençlik Merkezi-Erenler Güneş Koleji

Saat 19:45 Sakarya Anadolu Basket-Sakarya Basket Kulübü

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

13 Kasım 2019 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Antspor-Sakarya BŞB Basket Kulübü

Saat 19:45 Tıbbiyeliler-Sakarya Gelişim(A)

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

15 Kasım 2019 Cuma

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya BŞB Basket Kulübü (A)-Sakarya Gelişim (B)

Saat 19:45 ASAŞ-Sakarya Anadolu Basket

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

 

AMATÖR FUTBOL PROGRAMI

Süper Amatör Lig B Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı

09 Kasım 2019 Cumartesi

Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 14:00 Arifiyespor-Erenlerspor

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaalispor-Karapürçekspor

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Hendek Dereköyspor-Karasu Yalıspor

Geyve Sahası

Saat 14:00 Geyvespor-Sapanca Gençlilkspor

Hendek Kazimiye Sahası

Saat 14:00 Kazimiyespor- Sakarya Tüvasaş Demirspor

 

1. Amatör Lig A Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı

09 Kasım 2019 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Kocadöngelspor-Küçücek Beldespor

Saat 20:00 Hızırtepe Özenspor-Alaağaçspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Yeni Alandüzüspor-Fırtına G.Birliği

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yeşiller Gençlik--Akyazı Akınspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Limanderespor-Akartepespor

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 18:00  Serdivan Esentepe Gölspor-Taraklıspor

 

1. Amatör Lig B Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı

09 Kasım 2019 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Büyükyanıkspor-Akyazı Çınarlık G.

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kızılcıkspor-Hacımercanspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Hendek Boğazspor-Akyazıspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Ozanlargücüspor-Akyazıgücüspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Hayreddinspor

Hanlıköy Sahası

Saat 14:00 Hanlıköyspor- O.T. Harunusta

 

Süper Amatör Lig A Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı

10 Kasım 2019 Pazar

Emirler Sahası

Saat 14:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Kocaali Sahilspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Harmanlıkspor- Sakarya Kırkpınarspor

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Söğütlüspor-Karasu Aziziyespor

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Yeşilyurt Beldespor-Karaaptiler Akınspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karasuspor-Serdivanspor

 

1.Amatör Lig C Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı

09 Kasım 2019 Cumartesi

Hendek Akova Sahası

Saat 15:30 Akova Barışspor-Keremalispor

10 Kasım 2019 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Taşkısığıköyüspor-Yuvalakspor

Saat 18:00 Sakarya Shçekspor-Ferizlispor 2011

Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 14:00 Aşağı Kirazcaspor-Yağcılarspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Hendek Yenimahalle-Kuzulukspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Kaynarcaspor-Şehvarmazspor

 

1.Amatör Lig D Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı

10 Kasım 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Harbişspor-Taşburunspor

Saat 20:00 Hacıkışlaspor-Altınderespor

Yuvalıdere Sahası

Saat 14:00 Yuvalıderespor-Sakarya Caddesispor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Turnalı Telli Gölspor-PazarköyEğitimspor

Kazımpaşa Sahası

Saat 14:00 Kazımpaşa Birlikspor-Garajlar Taçspor

 

Ekli Dosyalar

08 Kasım 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.