“Yenimahalle Anaokulu Erasmus+ Proje Ekibi” İspanya’dan dönüyor.

Yenimahalle Anaokulu proje ekibi, 2018- 2019 Erasmus+ Anahtar Eylem-1/KA 101 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği kapsamında 03-09kasim tarihleri aras...

+12
Haber albümü için resme tıklayın

Yenimahalle Anaokulu proje ekibi, 2018- 2019 Erasmus+ Anahtar Eylem-1/KA 101 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği kapsamında 03-09kasim tarihleri arasında Ispanyanin VALENCİA şehrinde 2. İşbaşı Gözlem  ziyaretini gerçekleştirdiği Ispanya’dan dönüyor.

Okul müdürü Nuriye ÜNAL, müdür yardımıcısı  Muhammed BULUT, öğretmenlerden Aslı SERDAROGLU ve Nuran AKSOY ASAN ile Villa Nueva semtinde bulunan  “Santo Domingo Villa Nueva de Castellon" isimli okulu gözlemleme firsati yakaladılar.

Okul Öncesi Egitimin işleyişi, veli-öğrenci portföyü, öğretim yöntemleri, “Proje Tabanlı Eğitim” ile ilgili önemli bilgiler toplayan proje ekibi, kazandığı bilgi ve deneyimlerle eğitime farklı bakış acısı kaldıracaklarını açıkladılar.

Okul müdürü Nuriye ÜNAL  bu tür projelerin öğretmenlerimize ve dolayısıyla çocuklarımıza önemli kazanımlar getireceğini belirtirken; Yurt Dışı Etiğim projelerinin devam  edeceğini söyledi. Ziyaretleri sırasında, okulda onlarla ilgilenen BARBARA  öğretmene, her an yanlarında olan rehber Esra’ ya ve kendilerine her türlü konuda desteklerini esirgemeyen Şube Müdürü Bedir BAYRAM'a teşekkürlerini ilettiler.

08 Kasım 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.