BABAOĞLU’NDAN 10 KASIM MESAJI

BABAOĞLUNDAN 10 KASIM MESAJI SAYGIYLA VE ÖZLEMLE ANIYORUZ Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürkün ebediyete int...

BABAOĞLUNDAN 10 KASIM MESAJI

SAYGIYLA VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürkün ebediyete intikal edişinin 81nci yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı. İşte o mesaj

TÜRK MİLLETİ

Türkiye Cumhuriyetinin banisi Türk Milletinin eşsiz kahramanı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürkü sadece 10 Kasımda değil her gün sonsuz saygı dua ve özlemle anıyoruz.  Eşsiz dehası ve kahramanlığı ile Türk Milletinin kurtuluşu olan Atatürke olan hasret her geçen gün giderek artmaktadır. Bu manada milletimizin Aziz Atatürke olan bağı ve sevgisi dünyayı kendisine imrendirmektedir.

AZİZ ATATÜRK

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözüyle demokrasiyi inşa eden Aziz Atatürk Türk Milletinin yüksek karakteriyle başlattığı bağımsızlık mücadelesinde geleceğe güvenle bakan bu vatan toprağını bizlere emanet etmiştir. Ya İstiklal Ya Ölüm diyerek Türkün gücünü dünyaya gösteren Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ülkemizi çağdaş ve muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için geleceğin Türkiyesini inşa etmiştir.

KALBİMİZDE

Bir ülkenin onur ve haysiyetini koruyarak çağdaş ve örnek bir cumhuriyet haline getirilebileceğini bütün dünyaya gösteren Atatürk adını tarihe altın harflerle yazdırmıştır. Bu yüzden 10 Kasım matem değil Atayı anlama günüdür.  Kalbimizin en kıymetli yerinde bulunan Ulu Önderimize yönelik zaman zaman yapılan asılsız itham ve karalama amacı taşıyan her sözün Türk milletine karşı gelmek amacıyla yapıldığını bir kez daha vurgulamak istiyorum.

İSTİKLAL VE İSTİKBAL

Dün olduğu gibi bugünde ülkemizin üzerinde hesap yapan hainlere ve işbirlikçilere asla fırsat verilmeyecektir. Kendini Türk Milletinin İstiklal ve İstikbaline adayan savaş meydanlarında eşsiz zaferleriyle dünyaya umut veren Gazi Mustafa Kemal Atatürkü ebediyete intikal edişinin 81nci yılında dua hasret ve özlemle anıyoruz.  Aziz Atatürk Türk milletinin kalbinde ebediyen yaşayacaksın. En büyük eserim dediğin Türkiye Cumhuriyeti bizlere emanettir.  Bize emanet ettiğin bu vatan ebediyen var olacaktır.

Ekli Dosyalar

10 Kasım 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.