Haftalık Program ( 23-29 Kasım 2019 )

HAFTALIK PROGRAM (23-29 Kasım 2019 ) 23 Kasım 2019 Cumartesi Sakarya Spor Salonu Saat 16:00 Sakarya Yükseliş-Edremit Bld.Güre (Türkiye Kadınlar Bask...

HAFTALIK PROGRAM (23-29 Kasım 2019 )

23 Kasım 2019 Cumartesi

Sakarya Spor Salonu

Saat 16:00 Sakarya Yükseliş-Edremit Bld.Güre

(Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi )

Atatürk Spor Kompleksi - Masa Tenisi Branş Spor Salonu

Saat 10:30 Minik - Küçük Erkek Kız Masa Tenisi Ferdi İl Birinciliği Müsabakaları

Sakarya Yeni Atletizm Pisti

Saat 11:00 Salon Deneme Atletizm İl Yarışları

24 Kasım 2019 Pazar

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 09:00 Adapazarı Bld. İşbirliğiyle Öğretmenler Günü Karate İl Turnuvası

Sakarya Yeni Atletizm Pisti

Saat 11:00 Salon Deneme Atletizm İl Yarışları

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 14:00 Pamukova 1968spor-Arifiye Kalaycıspor

(Spor Toto BAL 9.Grup 10. Hafta Futbol Müsabakası)

Hendek Atatürk Stadı

Saat 14:00 Hendekspor-Yeşilköy

(Spor Toto BAL 9.Grup 10. Hafta Futbol Müsabakası)

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Düzce Sağırlar Kültür Spor - Kocaeli İşitme Engelliler Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Kulübü

(Spor Toto Sağırlar Futbol 1.Lig Terfi Müsabakası)

Düzce Nurettin Zafer Stadı

Saat 12:00 Düzce Kadın Futbol-Ozanlargücüspor

(Türkiye Kadınlar Futbol 3. Lig 2. Grup 3. Hafta Müsabakası)

İstanbul Pendik Çamlık Stadı

Saat 12:30 Pendik Çamlıkspor-Sakarya Ankaspor Bayan Futbol K.

(Türkiye Kadınlar Futbol 3. Lig 2. Grup 3. Hafta Müsabakası)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 09:00 Adapazarı Bld. İşbirliğiyle Öğretmenler Günü Karate İl Turnuvası

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-İnegöl Voleybol

(Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Lig 2.Grup 8.Hafta Müsabakası )

Ankara Yenimahalle AYBESK Spor Kulübü

Saat 13:30 Ankara Yenimahalle Engelliler Spor Kulübü-Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü

(Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Futbol 2.Lig Beyaz Grup 2. Hafta Müsabakası)

Ankara ODTÜ Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 ODTÜ Spor Kulübü-Sakarya Akgün Engelliler Spor Kulübü

(Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Futbol 2.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta Müsabakası)

25 Kasım 2019 Pazartesi

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 19:00 24 Kasım Öğretmenler Günü Turnuvası Voleybol Final Müsabakası

26 Kasım 2019 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Basket (A)-Antspor

Saat 19.45 Atılganspor-ASAŞ

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

27 Kasım 2019 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18: 15 C6-C1 Play-Off Basketbol Müsabakası

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

28 Kasım 2019 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Tıbbiyeliler-Erenler Güneş

Saat 19:45 Sakarya Basket (B)-Sakarya B.Ş.B. Basket

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

29 Kasım 2019 Cuma

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 C5-C2 Play-Off Müsabakası

Saat 19:45 C3-C4 Play-Off Müsabakası

(U-14 Erkekler Basketbo Ligi)

AMATÖR FUTBOL PROGRAMI

Süper Amatör Lig B Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

23 Kasım 2019 Cumartesi

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaalispor-Arifiyespor

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Hendek Dereköyspor-Erenlerspor

Akyazı Stadı

Saat 14:00 As Akyazıspor-Karapürçekspor

Geyve Stadı

Saat 13:00 Geyvespor-Karasu Yalıspor

Sapanca Atatürk Stadı

Saat 14:00 Sapanca Gençlik-S.T.Demirspor

1. Amatör Lig A Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

23 Kasım 2019 Cumartesi

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Yeni Alandüzüspor-Hızırtepe Özenspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Kocadöngelspor-Alaağaçspor

Saat 17:00 Yeşiller Gençlik-Fırtına G.Birliği

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Limanderespor-Küçücek Beldespor

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 18:00 Serdivan Esentepe Gölspor-Akyazı Akın

Söğütlü Stadı

Saat 15:00 Akartepespor-Taraklıspor

1. Amatör Lig B Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

23 Kasım 2019 Cumartesi

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Kızılcıkspor-Büyükyanıkspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Hendek Boğazspor-Akyazı Çınarlık G.

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Ozanlargücüspor-Hacımercanspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Sakarya TEKspor-Akyazıspor

Hanlı Sahası

Saat 15:00 Hanlıköyspor-Akyazıgücüspor

Mekece Sahası

Saat 12:00 Hayreddinspor-O.T. Harunustaspor

Süper Amatör Lig A Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

24 Kasım 2019 Pazar

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Harmanlıkspor-Çaybaşı Bekirpaşa

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Söğütlüspor-Kocaali Sahilspor

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Yeşilyurt Beldespor-Sakarya Kırkpınar

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasuspor-Karasu Aziziyespor

Kışlaçay Sahası

Saat 14:00 Kışlaçayspor-Karaaptiler Akınspor

1. Amatör Lig C Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

24 Kasım 2019 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Sakarya Shçekspor-Taşkısığıköyüspor

Hendek Akova Sahası

Saat 15:00 Akova Barışspor-Yuvalakspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Hendek Yenimahalle-Ferizlispor 2011

Kaynarca Sahası

Saat 15:00 Kaynarcaspor-Keremalispor

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 15:00 Aşağı Kirazcaspor-Kuzulukspor

Mekece Sahası

Saat 14:00 Şehvarmazspor-Yağcılarspor

1. Amatör Lig D Grubu 9. Hafta Müsabaka Programı

24 Kasım 2019 Pazar

Yuvalıdere Sahası

Saat 15:00 Yuvalıderespor-Hacıkışlaspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Stadı

Saat 18:00 Kazımpaşa Birlikspor-Taşburunspor

Saat 20:00 Harb-İşspor-Altınderespor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Turnalı Telligölspor-Sakarya Caddesi

Hacımercan Sahası

Saat 15:00 Akçayspor-Pazarköy Eğitimspor

Adres : İstiklal Mahallesi Safrancık Sokak:8 / A Serdivan / SAKARYA Bilgi İçin: Sinan KOLCU

Santral : 0 (264) 6662420 Belgegeçer : 0 (264) 6662410

İnternet :     @sakaryagsim

Ekli Dosyalar

21 Kasım 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.