HAFTALIK PROGRAM ( 30 Kasım – 06 Aralık 2019 )

30 Kasım 2019 Cumartesi Kentpark (Donatım Park) Saat 11:00 U-16 Küçükler, U-18 Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi Final Yarışmaları Ekrem Karaberberoğlu A...

30 Kasım 2019 Cumartesi

Kentpark (Donatım Park)

Saat 11:00 U-16 Küçükler, U-18 Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi Final Yarışmaları

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş.-Kocaelispor

(Bölgesel Gelişim U17 Futbol Ligi)

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş.-İnegölspor

(Bölgesel Gelişim U19 Futbol Ligi)

01 Aralık 2019 Pazar

Adapazarı Karaman Spor Tesisleri

Saat 12:00 Ozanlargücü Spor-Ağaköyspor

(Kadınlar Futbol 3.Ligi)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Sakarya Ankaspor Bayan F.K.-Düzce Kadın F. S. K.

(Kadınlar Futbol 3.Ligi)

Arifiye Sahası

Saat 14:00 Arifiye Kalaycıspor-Vefaspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

2 Aralık 2019 Pazartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya B.Ş.B. Basket (B)-Sakarya B.Ş.B. Basket (A)

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 19:45 Antspor-Sakarya Gelişim (B)

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

3 Aralık 2019 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Antspor-Atılganspor

Saat 19:45 ASAŞ-Sakarya Basket (B)

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:30 Sakarya Voleybol-Akyazı Eğitim Spor

Saat 20:00 Ada Spor- Gelişimspor

(Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

4 Aralık 2019 Çarşamba

Kentpark (Donatım Park)

Saat 10:00 Kros Tüm Kategorileri İl Birinciliği

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Yıldızlar-Erenler Güneş Koleji

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 19:45 Sakarya B.Ş.B. Basket (B)-Antspor

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

5-8 Aralık 2019

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Geleneksel Türkiye Wushu Şampiyonası

5 Aralık 2019 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Gelişim-Sakarya Basket (B)

Saat 19:45 Sakarya B.Ş.B. Basket-Tıbbiyeliler

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:30 Boybeyi Spor- Gelişimspor

Saat 20:00 Sakarya Voleybol-Ada Spor

(Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

6-8 Aralık 2019

Serdivan Gençlik Merkezi Salonu

Saat 10:00 Satranç İl Birinciliği

AMATÖR FUTBOL PROGRAMI

Süper Amatör Lig A Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

30 Kasım 2019 Cumartesi

Karaaptiler Sahası

Saat 14:00 Karaaptiler Akınspor-Serdivanspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasu Aziziyespor-Kışlaçayspor

Kırkpınar Sahası

Saat 14:00 Sakarya Kırkpınarspor-Karasuspor

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Yeşilyurt Beldespor

Emirler Sahası

Saat 14:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Söğütlüspor

1. Amatör Lig C Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

29 Kasım 2019 Cuma

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Keremalispor-Aşağı Kirazcaspor

30 Kasım 2019 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yuvalakspor-Hendek Yenimahalle

Saat 20:00 Yağcılarspor-Sakarya SHÇEKspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Taşkısığıköyüspor-Akova Barışspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Ferizlispor 2011-Kaynarcaspor

1. Amatör Lig D Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

30 Kasım 2019 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Pazarköy Eğitimspor-Garajlar Taçspor

Saat 18:00 Taşburunspor-Akçayspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Sakarya Caddesispor-Kazımpaşa Birlikspor

Saat 20:00 Altınderespor-Turnalı Telli Gölspor

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Hacıkışlaspor-Harb-İşspor

Süper Amatör Lig B Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

30 Kasım 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karapürçekspor-Geyvespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Erenlerspor-As Akyazıspor

Saat 16:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor-Kocaalispor

Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 14:00 Arifiyespor-Hendek Dereköyspor

1. Amatör Lig A Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

30 Kasım 2019 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Alaağaçspor-Yeşiller Gençlik

01 Aralık 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Fırtına G.Birliği-Limanderespor

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Akartepespor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Küçücek Beldespor-Serdivan Esentepe Göl

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Hızırtepe Özenspor-Kocadöngelspor

Taraklı Sahası

Saat 14:00 Taraklıspor-Yeni Alandüzüspor

1. Amatör Lig B Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

01 Aralık 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Akyazıgücüspor-Hayreddinspor

Saat 20:00 Akyazıspor-Hanlıköyspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 O.Harunusta-Kızılcıkspor

Serdivan Ekrem Karaberoğlu Tesisleri

Saat 16:00 Çınarlık G.-Ozanlargücüspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Hacımercanspor-Sakarya TEKspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Büyükyanıkspor-Hendek Boğazspor

U14 Futbol B Ligi Müsabakaları

02 Aralık 2019 Pazartesi

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Arifiyespor-Geyvespor

Saat 19:30 Sapanca Kurtköyspor-Pamukova 1968

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Karasuspor-Sakarya Ada Futbol K.

Erenler Atatürk Stadı

Saat 18:30 Serdivanspor-Yazlıkspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Akyazı Akınspor-Alaağaçspor

Saat 18:30 Hendekspor-Kazimiyespor

Saat 20:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Hacıfazlıoğluspor

U14 Futbol A Ligi Müsabakaları

03 Aralık 2019 Salı

Serdivan Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 18:30 Sakaryaspor A.Ş.-Çatalköprüspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Harmanlıkspor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 S.Tüvasaş Demir-Aslan Futbol Kulübü

Hacımercan Sahası

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Akyazı Karadeniz

U16 Futbol Ligi Müsabakaları

29 Kasım 2019 Cuma

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya Ada Futbol K.-Sakarya TEKspor

Saat 19:40 Harmanlıkspor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Sakaryagücüspor-Sapanca Akademispor

Saat 20:00 Sakarya Caddesispor-Aslan Futbol K.

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karasu Aziziyespor-Akyazı Akınspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor-Geyvespor

Saat 19:30 Sapanca Kurtköyspor-Akova Barışspor

30 Kasım 2019 Cumartesi

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Pamukova 1968-Sakarya Akademikspor

Saat 15:45 54 Futbol Kulübü-Arifiyespor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yazlıkspor-Acıelmalıkspor

01Aralık 2019 Pazar

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:30 Serdivanspor-Ferizlispor 2011

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasuspor-Kocaali Sahilspor

Adres : İstiklal Mahallesi Safrancık Sokak:8 / A Serdivan / SAKARYA Bilgi İçin: Sinan KOLCU

Santral : 0 (264) 6662420 Belgegeçer : 0 (264) 6662410

İnternet :  

 

@sakaryagsim

Ekli Dosyalar

29 Kasım 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.