Haftalık Program 07-13 Aralık 2019

Saat 09:00 Wushu Antrenör Vize ve Gelişim Semineri 07 Aralık 2019 Cumartesi Sakarya Spor Salonu (Halter Antenman Salonu) Saat 10:00 Okul Sporları Tüm...

Saat 09:00 Wushu Antrenör Vize ve Gelişim Semineri

07 Aralık 2019 Cumartesi

Sakarya Spor Salonu (Halter Antenman Salonu)

Saat 10:00 Okul Sporları Tüm Kategoriler Halter İl Birinciliği

Hendek Yeni Spor Salonu

Saat 10:00 Minik-Yıldız İller Arası Hentbol Ligi Müsabakaları

Yenikent Spor Salonu

Saat 13:00 Sakarya B.Ş.B.-Dora S.K.

(Türkiye Hentbol Federasyonu 2.Ligi)

08 Aralık 2019 Pazar

Sakarya Spor Salonu (Boks Antenman Salonu)

Saat 09:30 Okul Sporları Gençler (A-B) Kategorileri Boks İl Birinciliği

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş.-GMG Kastamonu Spor

(Bölgesel Gelişim U15 Futbol Ligi)

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş.-GMG Kastamonu Spor

(Bölgesel Gelişim U16 Futbol Ligi)

Prof.Dr.Tansu Çiller M.T.A.L. Sahası

Saat 13:00 Sakarya Ampute Eng.S.K.-Adana Ampute S.K.

(T.B.E.F. Ampute Futbol 2.Ligi)

Adapazarı Atatürk Spor Kompleksi

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-ÇiftlikköyBelediye

(Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi )

Hendek Atatürk Stadı

Saat 14:00 Hendek Spor-Zafer Spor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 14:00 Pamukova 1968 Spor-Bozüyük Vitraspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş.-Piserro Kahramanmaraşspor

(TFF 2.Lig )

09 Aralık 2019 Pazartesi

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Genç A Güreş İl Birinciliği

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Erenler Güneş-Sakarya B.Ş.B. Basket (B)

Saat 19:45 Sakarya Yıldızlar-Antspor

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

10-11-12 Aralık 2019

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Gençler 1. ve 2 . Küme (Merkez İlçe) Masa Tenisi İl Birinciliği

10 Aralık 2019 Salı

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Gençler A Güreş İl Birinciliği

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Basket (A)-Atılgan

Saat 19:45 ASAŞ-Antspor

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:30 Akyazı Eğitim Spor-Ada Spor

Saat 20:00 Boybeyi Spor-Sakarya Voleybol

(Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

11 Aralık 2019 Çarşamba

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Şahin O.O. - Özel Neva O.O.

Saat 11:00 Sait Faik A. O.O. - Özel Doruk O.O.

Saat 12:00 Şehit Mahmutbey O.O.-Şehit A. Gaffar Okkan O.O.

Saat 13:00 Yenigün O.O.- Özel Serdivan Kale O.O.

Saat 14:00 Hendek Ziya Gökalp O.O. - Yücel Ballık O.O.

(Küçük Erkekler Hentbol Müsabakası)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Mefkure O.O. - Yücel Ballık O.O.

Saat 11:15 Özel Enka O.O. - Özel Neva O.O.

Saat 12:30 Zübeydehanım O.O. - Özel Ada Anka O.O.

(Yıldız Erkekler Basketbol)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya B.Ş.B. Basket (A) -Sakarya Gelişim (B)

Saat 19:45 Sakarya B.Ş.B. Basket (B)-Sakarya Yıldızlar

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

12 Aralık 2019 Perşembe

Yenikent Spor Salonu

Saat 11:00 Özel Sakarya Açılım O.O. - Akyazı Şehit A.Çondul O.O.

Saat 12:00 Şehit Mahmutbey O.O. - Özel Neva O.O.

(Yıldız Erkekler Hentbol Müsabakası)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Ahmet Akkoç O.O. - Özel SAÜ Vakfı O.O.

Saat 11:15 Özel Şahin O.O. - Özel Bilnet O.O.

Saat 12:30 Özel Güneş O.O.- Şehit Mahmutbey O.O.

(Yıldız Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 13:45 Ahmet Akkoç O.O. - Söğütlü T.F.K. Ortaokulu

Saat 15:00 Özel Neva O.O. - Özel Bil O.O.

(Yıldız Kız Basketbol Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Erenler Güneş-Sakarya BŞB Basket

Saat 19:45 Tıbbiyeliler-Sakarya Gelişim

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:30 Gelişimspor-Sakarya Voleybol

Saat 20:00 Akyazı Eğitim Spor-Boybeyi Spor

(Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

13 Aralık 2019 Cuma

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Hendek İ.H.O.O.-Özel Şahin O.O.

Saat 11:00 Sait Faik A. O.O.-Şehit A. Gaffar Okkan O.O.

Saat 12:00 Özel Doruk O.O.- Şehit Mahmutbey O.O.

Saat 14:00 Ö. Serdivan Kale O.O.- Hendek Ziya Gökalp O.O.

Saat 15:00 Yenigün O.O.- Yücel Ballık O.O.

(Küçük Erkekler Hentbol Müsabakaları)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18.15 Sakarya Gelişim (B)-Erenler Güneş Koleji

Saat 19.45 Antspor-Sakarya B.Ş.B. Basket (A)

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

AMATÖR FUTBOL PROGRAMI

Süper Amatör Lig B Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Hendek Dereköyspor-Kocaalispor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 As Akyazıspor-Arifiyespor

Geyve Sahası

Saat 14:00 Geyvespor-Erenlerspor

Kazimiye Sahası

Saat 14:00 Kazimiyespor-Karapürçekspor

1. Amatör Lig A Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Kocadöngelspor-Yeni Alandüzüspor

Taraklı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Taraklıspor-Akyazı Akınspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Yeşiller Gençlik-Hızırtepe Özenspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Limanderespor-Alaağaçspor

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 18:00 S. Esentepe Gölspor-Fırtına G.Birliği

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Akartepespor-Küçücek Beldespor

1. Amatör Lig B Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 O.Harunustaspor-Akyazıgücüspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Hendek Boğazspor-Kızılcıkspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Ozanlargücüspor-Büyükyanıkspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Sakarya TEKspor-Akyazı Çınarlık G.

Saat 18:00 Hayreddinspor-Akyazıspor

Arifiye Hanlı Sahası

Saat 14:00 Hanlıköyspor-Hacımercanspor

Süper Amatör Lig A Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 14:00 Serdivanspor-Karasu Aziziyespor

08 Aralık 2019 Pazar

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Söğütlüspor-Harmanlıkspor

Karaman Sentetik Saha

Saat 14:00 Yeşilyurt Beldespor-Çaybaşı Bekirpaşa

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasuspor-Kocaali Sahilspor

Kışlaçay Sahası

Saat 14:00 Kışlaçayspor-Sakarya Kırkpınar

1. Amatör Lig C Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

08 Aralık 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yağcılarspor-Kuzulukspor

Hendek Akova Sahası

Saat 15:00 Akova Barışspor-Sakarya SHÇEK

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Hendek Yenimahalle-Taşkısığıspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Kaynarcaspor-Yuvalakspor

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 15:00 Aşağı Kirazcaspor-Ferizlispor 2011

1. Amatör Lig D Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

08 Aralık 2019 Pazar

Kazımpaşa Sahası

Saat 14:00 Kazımpaşa Birlikspor-Altınderespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Harbişspor-Yuvalıderespor

Saar 18:00 Garajlar Taçspor-Taşburunspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Turnalı Telli Gölspor-Hacıkışlaspor

Hacımercan Sahası

Saat 14:00 Akçayspor-Sakarya Caddesispor

U14 Futbol Ligi A Grubu Play-Off 1. Hafta Müsabakaları

09 Aralık 2019 Pazartesi

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Harmanlıkspor-Sapanca Akademispor

Saat 20:00 Çatalköprüspor-Sakarya T.Demirspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Erenlerspor-Sakaryaspor A.Ş.

Saat 18:30 Aslan Futbol K.-Akyazı Karadeniz

U14 Futbol Ligi B Grubu Play-Off 1. Hafta Müsabakaları

09 Aralık 2019 Pazartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Hendekspor-Akyazı Akınspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Gazellerspor-Arifiyespor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Karasuspor-Sakaryagücüspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya TEKspor-54 Futbol Kulübü

U16 Futbol Ligi 1. Hafta Müsabakaları

06 Aralık 2019 Cuma

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Sakarya Ada Futbol K.

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Erenlerspor-Karasu Aziziyespor

Saat 20:15 Akova Barışspor-Sakarya Caddesispor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Harmanlıkspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Arifiyespor-Sakarya Tüvasaş Demirspor

Saat 19:45 Sakarya Akademik- 54 Futbol Kulübü

07 Aralık 2019 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Sakarya TEKspor-Sakaryagücüspor

Saat 14:00 Hendekspor-Sapanca Kurtköyspor

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 15:00 Geyvespor-Pamukova 1968spor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Yazlıkspor

Yuvalıdere Sahası

Saat 14:00 Ferizlispor 2011-Karasuspor

08 Aralık 2019 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Acıelmalıkspor-Serdivanspor

Adres : İstiklal Mahallesi Safrancık Sokak:8 / A Serdivan / SAKARYA Bilgi İçin: Sinan KOLCU

Santral : 0 (264) 6662420 Belgegeçer : 0 (264) 6662410

İnternet :     @sakaryagsim

T.C.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

HAFTALIK PROGRAM (07-13 Aralık 2019 )

07-08 Aralık 2019

Sakarya Spor Salonu

Saat 09:00 Wushu Antrenör Vize ve Gelişim Semineri

07 Aralık 2019 Cumartesi

Sakarya Spor Salonu (Halter Antenman Salonu)

Saat 10:00 Okul Sporları Tüm Kategoriler Halter İl Birinciliği

Hendek Yeni Spor Salonu

Saat 10:00 Minik-Yıldız İller Arası Hentbol Ligi Müsabakaları

Yenikent Spor Salonu

Saat 13:00 Sakarya B.Ş.B.-Dora S.K.

(Türkiye Hentbol Federasyonu 2.Ligi)

08 Aralık 2019 Pazar

Sakarya Spor Salonu (Boks Antenman Salonu)

Saat 09:30 Okul Sporları Gençler (A-B) Kategorileri Boks İl Birinciliği

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş.-GMG Kastamonu Spor

(Bölgesel Gelişim U15 Futbol Ligi)

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş.-GMG Kastamonu Spor

(Bölgesel Gelişim U16 Futbol Ligi)

Prof.Dr.Tansu Çiller M.T.A.L. Sahası

Saat 13:00 Sakarya Ampute Eng.S.K.-Adana Ampute S.K.

(T.B.E.F. Ampute Futbol 2.Ligi)

Adapazarı Atatürk Spor Kompleksi

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-ÇiftlikköyBelediye

(Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi )

Hendek Atatürk Stadı

Saat 14:00 Hendek Spor-Zafer Spor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 14:00 Pamukova 1968 Spor-Bozüyük Vitraspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş.-Piserro Kahramanmaraşspor

(TFF 2.Lig )

09 Aralık 2019 Pazartesi

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Genç A Güreş İl Birinciliği

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Erenler Güneş-Sakarya B.Ş.B. Basket (B)

Saat 19:45 Sakarya Yıldızlar-Antspor

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

10-11-12 Aralık 2019

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Gençler 1. ve 2 . Küme (Merkez İlçe) Masa Tenisi İl Birinciliği

10 Aralık 2019 Salı

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Gençler A Güreş İl Birinciliği

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Basket (A)-Atılgan

Saat 19:45 ASAŞ-Antspor

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:30 Akyazı Eğitim Spor-Ada Spor

Saat 20:00 Boybeyi Spor-Sakarya Voleybol

(Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

11 Aralık 2019 Çarşamba

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Şahin O.O. - Özel Neva O.O.

Saat 11:00 Sait Faik A. O.O. - Özel Doruk O.O.

Saat 12:00 Şehit Mahmutbey O.O.-Şehit A. Gaffar Okkan O.O.

Saat 13:00 Yenigün O.O.- Özel Serdivan Kale O.O.

Saat 14:00 Hendek Ziya Gökalp O.O. - Yücel Ballık O.O.

(Küçük Erkekler Hentbol Müsabakası)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Mefkure O.O. - Yücel Ballık O.O.

Saat 11:15 Özel Enka O.O. - Özel Neva O.O.

Saat 12:30 Zübeydehanım O.O. - Özel Ada Anka O.O.

(Yıldız Erkekler Basketbol)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya B.Ş.B. Basket (A) -Sakarya Gelişim (B)

Saat 19:45 Sakarya B.Ş.B. Basket (B)-Sakarya Yıldızlar

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

12 Aralık 2019 Perşembe

Yenikent Spor Salonu

Saat 11:00 Özel Sakarya Açılım O.O. - Akyazı Şehit A.Çondul O.O.

Saat 12:00 Şehit Mahmutbey O.O. - Özel Neva O.O.

(Yıldız Erkekler Hentbol Müsabakası)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Ahmet Akkoç O.O. - Özel SAÜ Vakfı O.O.

Saat 11:15 Özel Şahin O.O. - Özel Bilnet O.O.

Saat 12:30 Özel Güneş O.O.- Şehit Mahmutbey O.O.

(Yıldız Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 13:45 Ahmet Akkoç O.O. - Söğütlü T.F.K. Ortaokulu

Saat 15:00 Özel Neva O.O. - Özel Bil O.O.

(Yıldız Kız Basketbol Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Erenler Güneş-Sakarya BŞB Basket

Saat 19:45 Tıbbiyeliler-Sakarya Gelişim

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:30 Gelişimspor-Sakarya Voleybol

Saat 20:00 Akyazı Eğitim Spor-Boybeyi Spor

(Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

13 Aralık 2019 Cuma

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Hendek İ.H.O.O.-Özel Şahin O.O.

Saat 11:00 Sait Faik A. O.O.-Şehit A. Gaffar Okkan O.O.

Saat 12:00 Özel Doruk O.O.- Şehit Mahmutbey O.O.

Saat 14:00 Ö. Serdivan Kale O.O.- Hendek Ziya Gökalp O.O.

Saat 15:00 Yenigün O.O.- Yücel Ballık O.O.

(Küçük Erkekler Hentbol Müsabakaları)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18.15 Sakarya Gelişim (B)-Erenler Güneş Koleji

Saat 19.45 Antspor-Sakarya B.Ş.B. Basket (A)

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

AMATÖR FUTBOL PROGRAMI

Süper Amatör Lig B Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Hendek Dereköyspor-Kocaalispor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 As Akyazıspor-Arifiyespor

Geyve Sahası

Saat 14:00 Geyvespor-Erenlerspor

Kazimiye Sahası

Saat 14:00 Kazimiyespor-Karapürçekspor

1. Amatör Lig A Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Kocadöngelspor-Yeni Alandüzüspor

Taraklı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Taraklıspor-Akyazı Akınspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Yeşiller Gençlik-Hızırtepe Özenspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Limanderespor-Alaağaçspor

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 18:00 S. Esentepe Gölspor-Fırtına G.Birliği

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Akartepespor-Küçücek Beldespor

1. Amatör Lig B Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 O.Harunustaspor-Akyazıgücüspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Hendek Boğazspor-Kızılcıkspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Ozanlargücüspor-Büyükyanıkspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Sakarya TEKspor-Akyazı Çınarlık G.

Saat 18:00 Hayreddinspor-Akyazıspor

Arifiye Hanlı Sahası

Saat 14:00 Hanlıköyspor-Hacımercanspor

Süper Amatör Lig A Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 14:00 Serdivanspor-Karasu Aziziyespor

08 Aralık 2019 Pazar

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Söğütlüspor-Harmanlıkspor

Karaman Sentetik Saha

Saat 14:00 Yeşilyurt Beldespor-Çaybaşı Bekirpaşa

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasuspor-Kocaali Sahilspor

Kışlaçay Sahası

Saat 14:00 Kışlaçayspor-Sakarya Kırkpınar

1. Amatör Lig C Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

08 Aralık 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yağcılarspor-Kuzulukspor

Hendek Akova Sahası

Saat 15:00 Akova Barışspor-Sakarya SHÇEK

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Hendek Yenimahalle-Taşkısığıspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Kaynarcaspor-Yuvalakspor

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 15:00 Aşağı Kirazcaspor-Ferizlispor 2011

1. Amatör Lig D Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

08 Aralık 2019 Pazar

Kazımpaşa Sahası

Saat 14:00 Kazımpaşa Birlikspor-Altınderespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Harbişspor-Yuvalıderespor

Saar 18:00 Garajlar Taçspor-Taşburunspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Turnalı Telli Gölspor-Hacıkışlaspor

Hacımercan Sahası

Saat 14:00 Akçayspor-Sakarya Caddesispor

U14 Futbol Ligi A Grubu Play-Off 1. Hafta Müsabakaları

09 Aralık 2019 Pazartesi

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Harmanlıkspor-Sapanca Akademispor

Saat 20:00 Çatalköprüspor-Sakarya T.Demirspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Erenlerspor-Sakaryaspor A.Ş.

Saat 18:30 Aslan Futbol K.-Akyazı Karadeniz

U14 Futbol Ligi B Grubu Play-Off 1. Hafta Müsabakaları

09 Aralık 2019 Pazartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Hendekspor-Akyazı Akınspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Gazellerspor-Arifiyespor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Karasuspor-Sakaryagücüspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya TEKspor-54 Futbol Kulübü

U16 Futbol Ligi 1. Hafta Müsabakaları

06 Aralık 2019 Cuma

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Sakarya Ada Futbol K.

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Erenlerspor-Karasu Aziziyespor

Saat 20:15 Akova Barışspor-Sakarya Caddesispor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Harmanlıkspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Arifiyespor-Sakarya Tüvasaş Demirspor

Saat 19:45 Sakarya Akademik- 54 Futbol Kulübü

07 Aralık 2019 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Sakarya TEKspor-Sakaryagücüspor

Saat 14:00 Hendekspor-Sapanca Kurtköyspor

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 15:00 Geyvespor-Pamukova 1968spor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Yazlıkspor

Yuvalıdere Sahası

Saat 14:00 Ferizlispor 2011-Karasuspor

08 Aralık 2019 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Acıelmalıkspor-Serdivanspor

Adres : İstiklal Mahallesi Safrancık Sokak:8 / A Serdivan / SAKARYA Bilgi İçin: Sinan KOLCU

Santral : 0 (264) 6662420 Belgegeçer : 0 (264) 6662410

İnternet : www.sakarya.gsb.gov.tr E-Posta : sinan.kolcu@gsb.gov.tr     @sakaryagsim

Ekli Dosyalar

06 Aralık 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.