Haftalık Program 04-10 Ocak 2020

HAFTALIK PROGRAM (04-10 Ocak 2019) 04-16 Ocak 2020 Platin Bilardo Salonu Saat 11:00 Bilardo İl Birinciliği 04 Ocak 2020 Cumartesi Yenikent Spor Sal...

HAFTALIK PROGRAM (04-10 Ocak 2019)

04-16 Ocak 2020

Platin Bilardo Salonu

Saat 11:00 Bilardo İl Birinciliği

04 Ocak 2020 Cumartesi

Yenikent Spor Salonu

Saat 16:00 Yenikent G.S.K-1954 Hendek S.K

(Küçük Erkekler Hentbol Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 16:00 Karadeniz Ereğli Bld.Anadolu Basket

Saat 17:30 Antspor-ASAŞ (A)

(U-14 Kızlar Basketbol Ligi)

05 Ocak 2020 Pazar

Erenler Stadı

Saat 12:00 Ozanlar Gücü Spor-Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu Spor

(Kadınlar Futbol 3.Ligi)

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş. - Darıca Gençlerbirliği A.Ş.

(Bölgesel Gelişim U15 Ligi)

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Darıca Gençlerbirliği A.Ş.

(Bölgesel Gelişim U16 Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 16:00 ASAŞ (B)-Antspor

Saat 17:30 ASAŞ (A)-Karadeniz Ereğli Bld.

(U-14 Kızlar Basketbol Ligi)

Hendek Yeni Spor Salonu

Saat 15:00 Sakarya BŞB (A)-1954 Hendek Spor Kulübü

(Küçük Erkekler Hentbol Ligi)

Saat 18:00 1954 Hendek Spor Kulübü-Sakarya BŞB (A)

(Genç Erkekler Hentbol Ligi)

06 Ocak 2020 Pazartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Basket (A)-Sakarya BŞB Basket (B)

Saat 19:45 Antspor (A)-Sakarya Gelişim (A)

(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)

07 Ocak 2020 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Atılgan-Antspor (B)

Saat 19:45 Sakarya Çark Spor-ASAŞ

(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)

08 Ocak 2020 Çarşamba

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-Gölcük İhsaniye

(Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Basket (B)-Sakarya Gelişim (B)

Saat 19:45 Sakarya Basket (B)-Özel Erenler Güneş

(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)

10 Ocak 2020 Cuma

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Gelişim (A)-Sakarya BŞB Basket (A)

Saat 19:45 Antspor (A)-Sakarya Basket (A)

(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)

OKUL SPORLARI HAFTALIK PROGRAM (04-10 Ocak 2020)

03-04-05 Ocak 2020

Sakarya Yüzme Havuzu

Saat 09:00 Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği

04 - 05 Ocak 2020

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Spor Tırmanışı İl Birinciliği

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Yıldızlar / Gençler - Satranç İl Birinciliği

6-7-8-9-10 Ocak 2020

Agora AVM Zemin Kat

Saat 10:00 Okul Sporları Tüm Kategoriler İl Birinciliği

6 Ocak 2020 Pazartesi

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 A Grubu 1.'si / D Grubu 2.'si

Saat 11:00 B Grubu 2.'si / C Grubu 1.'si

Saat 12:00 A Grubu 2.'si / D Grubu 1.'si

Saat 13:00 B Grubu 1.'si / C Grubu 2.'si

(A Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Sakarya Anadolu Lisesi Spor Salonu

Saat 10:00 A Grubu 1.'si- D Grubu 1.'si

Saat 11:00 B Grubu 2.'si- C Grubu 2.'si

Saat 12:00 B Grubu 1.'si- C Grubu 1.'si

Saat 13:00 A Grubu 2.'si- C Grubu 2.'si

(Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:00 Özel Doğa And.L. - Özel Şahin And.L.

Saat 10:15 Sakarya Spor Lisesi - Cevat Ayhan Fen L.

Saat 11:30 Sakarya And. L. - Şehit Üst. İbrahim Abn. And.L.

Saat 12:45 Mithatpaşa And. L. - Özel Uğur Değ. And.L.

Saat 14:00 15 Temmuz Fen L. - Akyazı Eyyüp Genç Fen L.

Saat 15:15 Atatürk And. L. - Özel Enka And.L.

(Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Saat 16:30 Adapazarı MTAL - Özel Boğaziçi Koleji

Saat 17:30 Mithatpaşa And.L.- Sapanca And. L.

(Okul Sporları A Genç Kızlar Basketbol)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 10:00 Özel Mefkure O.O.-Aydın Gürdamar O.O.

Saat 11:00 Cengiz Topel O.O.-Özel Şahin O.O.

Saat 12:00 Kaynarca Mimar Sinan O.O.- M. Kemal Atatürk O.O.

Saat 13:00 Şehit Mahmutbey O.O-Vali Mustafa Uygur O.O.

(Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Mithatpaşa And.L. - İMKB Mehmet Akif E. MTAL

Saat 11:00 Sakarya Spor Lisesi - Sakarya IMKB

Saat 12:00 Adapazarı And. İ.H.L.- Hendek And.L.

(Genç Erkekler Hentbol İl Birinciliği)

7 Ocak 2020 Salı

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Ali Dilmen And.L. - TOBB Kız MTAL

Saat 10:15 Şen Piliç MTAL - Mithatpaşa And. L.

(A Genç Kızlar Hentbol İl Birinciliği)

Erenler Stadı

Saat 10:00 1 Grup 1.'si - 2. Grup 2.'si

Saat 12:00 2. Grup 1.'si - 1. Grup 2.'si

(Genç Erkekler Futbol Yarı Final Grubu)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 A Grubu 1.'si - İ Grubu 2.'si

Saat 11:00 B Grubu 1.'si - G Grubu 2.'si

Saat 12:00 C Grubu 1.'si - F Grubu 2.'si

Saat 13:00 D grubu 1.'si - A Grubu 2.'si

(Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 C Grubu 1.'si / E Grubu 2.'si

Saat 11:00 A Grubu 1.'si / B Grubu 2.'si

Saat 12:00 C Grubu 2.'si / E Grubu 1.'si

Saat 13:00 A Grubu 2.'si / B Grubu 1.'si

(A Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

07 - 08 Ocak 2020

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Gençler Greko-Romen ve Serbet B Güreş İl Birinciliği

8 Ocak 2020 Çarşamba

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Hendek And.L.- Sakarya Spor Lisesi

Saat 11:00 Şehit Erol Olçok And. L.-Farabi MTAL

Saat 12:00 Şen Piliç MTAL- SATSO MTAL

Saat 13:00 Figen Sakallıoğlu And. L.-Akyazı Eyyüp Genç Fen Lisesi

(A Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Şen Piliç MTAL - Mithatpaşa And.L.

Saat 11:00 Sakarya Spor Lisesi - Hendek And.L.

Saat 12:00 Sakarya İMKB - Adapazarı And. İ.H.L.

(Genç Erkekler Hentbol İl Birinciliği)

Saat 14:00 E Grubu 1.'si - K Grubu 2.'si

Saat 15:00 F Grubu 1.'si - E Grubu 2.'si

Saat 16:00 G Grubu 1.'si - H Grup 2.'si

Saat 17:00 K Grubu 1.'si - C Grup 2.'si

(Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu

Saat 09:00 Sakarya Spor Lisesi - Özel Uğur Değ. And.L.

Saat 10:15 Özel Şahin And.L. - Sakarya And. L.

Saat 11:30 Özel Doğa And.L. - Şehit Üst. İbrahim Abn. And. L.

Saat 12:45 Mithatpaşa And. L. - Cevat Ayhan Fen L.

(Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 10:00 Yenigün O.O.-Özel Doğa O.O.

Saat 11:00 Akyazı Paris O.O.- Alifuatpaşa O.O.

Saat 12:00 Hacı Mehmet Akkoç O.O.-Hacı Emine Oba O.O.

Saat 13:00 Hakkı Demir O.O.-Yunus Çiloğlu O.O.

(Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)

08 - 09 Ocak 2020

Sapanca Spor Salonu

Saat 11:00 Okul Sporları Gençler Badminton İl Birinciliği

9 Ocak 2020 Perşembe

Yenikent Spor Salonu

Saat 13:00 Ferizli Fikret İ. Aktekin And.L.-Pamukova MTAL

Saat 14:00 Hacı Zehra Akkoç And.L.- Mithatpaşa And.L.

Saat 15:00 Şen Piliç MTAL- Adapazarı MTAL.

(Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 B Grubu 2.'si / D Grubu 2.'si

Saat 11:00 A Grubu 1.'si / E Grubu 2.'si

Saat 12:00 B Grubu 1.'si / E Grubu 1.'si

Saat 13:00 A Grubu 2.'si / E Grubu 1.'si

(A Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 A Grubu 1.'si- B Grubu 2.'si

Saat 11:00 B Grubu 1.'si- A Grup 2.'si

(A Genç Kızlar Basketbol Yarı Final)

Saat 12:45 15 Temmuz Fen L. - Özel Enka And.L.

Saat 14:00 Akyazı Eyyüp Genç Fen L. - Atatürk And. L.

(Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Erenler Stadı

Saat 10:00 Genç Erkekler Futbol Mağluplar 3.'lük müsabakası

Saat 12:00 Genç Erkekler Futbol Galipler Final Müsabakası

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Figen Sakallıoğlu And.L.- Ali Dilmen And.L.

Saat 11:15 Şen Piliç MTAL- Geyve Sinanbey MTAL

(A Genç Kızlar Hentbol İl Birinciliği)

10 Ocak 2020 Cuma

Yenikent Spor Salonu

Saat 09:30 İmkb Mehmet Akif E. MTAL- Şen Piliç MTAL.

Saat 11:00 Sakarya Spor Lisesi - Adapazarı A.İ.H.L.

Saat 14:00 Hendek And.L. - Sakarya İMKB.

(Genç Erkekler Hentbol İl Birinciliği)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 10:00 Nazmiye Ömer Sözer O.O.- Ahmet Akkoç O.O.

Saat 11:00 Mithatpaşa O.O.-Ege Kimya O.O.

Saat 14:00 Ferizli O.O. -Karapürçek Atatürk O.O.

Saat 15:00 Mithatpaşa O.O.-Üzehir Garih O.O.

(Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu

Saat 09:00 Özel Doğa And.L. - Sakarya And. L.

Saat 10:15 Sakarya Spor Lisesi - Mithatpaşa And. L.

Saat 11:30 Şehi Üst. İbrahim abn. And. L - özel şahin and.l.

Saat 14:00 Özel Uğur Değ. And.L. - Cevat Ayhan Fen L.

Saat 15:15 15 Temmuz Fen L. - Atatürk And. L.

Saat 16:30 Özel Enka And.L. - Akyazı Eyyüp Genç Fen L.

(Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 A Grubu 1.'si / C Grubu 1.'si

Saat 11:00 D Grubu 2.'si / E Grubu 2.'si

Saat 12:00 A Grubu 2.'si / C Grubu 2.'si

Saat 14:00 D Grubu 1.'si / E Grubu 1.'si

(A Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

10-11-12 Ocak 2020

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Güreş Gençler A Grup Yarışmaları

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig B Grubunda 12. Haftanın Programı

04 Ocak 2020 Cumartesi

Sapanca Atatürk Stadı

Saat 14:00 Sapanca Gençlikspor-Karapürçekspor

Kazimiye Sahası

Saat 14:00 Kazimiyespor-Erenlerspor

Geyve Sahası

Saat 14:00 Geyvespor-Arifiyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 As Akyazıspor-Kocaalispor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 S.T. Demir- Hendek dereköyspor

Süper Amatör Lig A Grubunda 12. Haftanın Programı

05 Ocak 2020 Pazar

Karaaptiler Sahası

Saat 14:00 Karaaptiler Akınspor-Karasu Aziziyespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:30 Serdivanspor-Sakarya Kırkpınar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yeşilyurt Beldespor-Harmanlıkspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasuspor-Çaybaşı Bekirpaşa

Kışlaçay Sahası

Saat 14:00 Kışlaçayspor-Kocaali Sahilspor

1. Amatör Lig A Grubunda 12. Haftanın Programı

04 Ocak 2020 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Küçücek Beldespor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Akartepespor-Fırtına Gençler B.

Saat 15:00 Limanderespor-Hızırtepe Özenspor

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 18:00 Serdivan Esentepe Gölspor-Alaağaçspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yeşiller Gençlikspor-Yeni Alandüzüspor

Taraklı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Taraklıspor-Kocadöngelspor

1. Amatör Lig B Grubunda 12. Haftanın Programı

04 Ocak 2020 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Akyazıgücüspor-Akyazıspor

Mekece Sahası

Saat 13:00 Hayreddinspor-Hacımercanspor

Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 14:00 Hanlıköyspor-Çınarlık G.

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Sakarya TEKspor-Büyükyanıkspor

Saat 18:00 Ozanlargücüspor-Kızılcıkspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 O.Harunusta-Hendek Boğazspor

1. Amatör Lig C Grubunda 12. Haftanın Programı

05 Ocak 2020 Pazar

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kuzulukspor-Keremalispor

Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 15:00 Aşağı Kirazcaspor-Yuvalakspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Kaynarcaspor-Taşkısığıköyüspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Hendek Yenimahalle-Sakarya SHÇEKspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Yağcılarspor-Akova Barışspor

1. Amatör Lig D Grubunda 12. Haftanın Programı

05 Ocak 2020 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Pazarköy Eğitimspor-Taşburunspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:30 Garajlar Taçspor-Sakarya Caddesispor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Akçayspor-Altınderespor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Turnalı Telli Gölspor-Yuvalıderespor

Saat 16:00 Kazımpaşa Birlikspor-Hacıkılaspor

U14 Futbol Ligi A-B Grubu Haftalık Programı

06 Ocak 2020 Pazartesi

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Karasuspor-Gazellerspor

Saat 19:30 54 Futbol Klb.-Arifiyespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Aslan Futbol Kulübü-Harmanlıkspor

Saat 19:30 Sakaryagücüspor-Akyazı Akınspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Karadeniz-Sakaryaspor A.Ş.

Saat 19:30 Sakarya TEKspor-Hendekspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Çatalköprüspor-Erenlerspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-S.T.Demirspor

U15 Futbol Ligi 2. Hafta Programı

03 Ocak 2020 Cuma

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Yazlıkspor-Kocaali Sahilspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Hacıfazlıoğluspor-Hendekspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 17.00 54 Ftb.Klb.-Çatalköprüspor

Saat 18:30 Karasuspor-Kazımıyespor

Saat 20:00 Serdivanspor-Gazellerspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00- Sakarya Caddesi-Söğütlü Kale

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 19:30 Aslan Ftb. Klb.-Acıelmalıkspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Taraklıspor-Sakarya Eğitimspor

Saat 19:30 Arifiyespor-Geyvespor

U16 Futbol Ligi A-B Grubu Haftalık Programı

07 Ocak 2020 Salı

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Harmanlıkspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Sakarya Ada Futbol

Saat 19:45 Sakarya Caddesispor-Serdivanspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Karasu Aziziyespor

Saat 19:45 Acıelmalıkspor-S.T. Demirspor

Hacımercan Sahası

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Erenlerspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Aslan Futbol Kulübü-Pamukova 1968

Adres : İstiklal Mahallesi Safrancık Sokak:8 / A Serdivan / SAKARYA Bilgi İçin: Sinan KOLCU

Santral : 0 (264) 6662420 Belgegeçer : 0 (264) 6662410

İnternet :     @sakaryagsim

Ekli Dosyalar

03 Oca 2020 - 13:34 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Sakarya’dan Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Sakarya’dan Haber değil haberi geçen ajanstır.