HENDEK BELEDİYESİNDEN TARLA VE İŞYERİ İHALESİ

Hendek Belediyesi 3 Şubat Pazartesi günü saat 15.00da 2 adet işyeri ve 5 adet tarlayı 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45. maddesi hükümleri çerçevesi...

Hendek Belediyesi 3 Şubat Pazartesi günü saat 15.00da 2 adet işyeri ve 5 adet tarlayı 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45. maddesi hükümleri çerçevesinde açık teklif usulü ihale ile kiraya çıkarıyor.

Hendek Belediyesinden yapılan açıklamada Kurtköy mahallesinde bulunan 2 adet işyeri ile Paşaköy mahallesi merkez sokakta bulunan 5 adet tarla 3 yıllığına kiraya verilecek. Hendek Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleşecek ihaleye katılmak isteyen özel ve tüzel kişilerin Hendek Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğüne gerekli belgeleri tamamlayarak en geç 03.02.2020 günü saat 12.30a kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İhale bilgilerine hendek.bel.tr [http://hendek.bel.tr] adresinden ulaşılabileceği duyuruldu.

Ekli Dosyalar

13 Ocak 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Sakarya’dan Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Sakarya’dan Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.